STS
FaZe Clan cromen
fot. ESL/Bart Oerbekke

Nordavind prezentuje nowy skład, w zespole m.in. RUBINO i cromen

Wcześniejsze plotki potwierdziły się – na skandynawskiej scenie CS:GO powstał nowy skład, w którym znalazło się m.in. trzech byłych reprezentantów Teamu Dignitas. Ekipa ta trafiła pod skrzydła Nordavind, które w związku z tym przesunęło na ławkę rezerwowych aż dwóch swoich graczy.

Wspomniani ex-zawodnicy Dignitas to Ruben „RUBINO” Villarroel, Jorgen „cromen” Robertsen i Jesper „TENZKI” Plougmann. Cała trójka ostatnimi czasy pozostawała bez zatrudnienia, chociaż generalnie najlepsze wspomnienia z 2018 roku ma zapewne cromen – wszak przez pewien czas miał on okazję występować w FaZe Clanie, wraz z którym sięgnął m.in. po triumf w ESL One Belo Horizonte 2018. RUBINO natomiast po serii problemów zdrowotnych opuścił Heroic, by przez krótki czas romansować z Tempo Storm. Jeśli zaś chodzi o TENZKIEGO – po nieudanych eliminacjach do katowickiego Majora podziękowano mu w Rogue.

Pozostałe dwa miejsca zajmą natomiast Haakon „Radifaction” Tholo i Håkon „hallzerk” Fjærli. Dla tego pierwszego jest to powrót do Nordavind po kilku miesiącach przerwy, które spędził w miksowym NoChance. Z kolei hallzerk to jedyny członek dotychczasowego składu, który mimo kadrowej rewolucji zachował swoje miejsce. Tego samego nie mogą natomiast powiedzieć Morten „zEVES” Vollan oraz Haris „H4RR3” Hadzic, którzy nie mogli liczyć na regularną grę i w efekcie tego wylądowali na rezerwie. Ich przyszłość pozostaje na ten moment nieznana, chociaż można podejrzewać, że w najbliższym czasie definitywnie rozstaną się z organizacją.

W tej sytuacji skład Nordavind prezentuje się następująco:

  • Håkon „hallzerk” Fjærli
  • Ruben „RUBINO” Villarroel
  • Jørgen „cromen” Robertsen
  • Jesper „TENZKI” Plougmann
  • Haakon „Radifaction” Tholo
  • Morten „zEVES” Vollan – rezerwowy
  • Haris „H4RR3” Hadzic – rezerwowy

Wszystkie bieżące informacje dotyczące roszad personalnych w drużynach CS:GO znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wyciekło nagranie z tutorialu trybu battle royale w Battlefield V!

Swój tryb battle royale ma ostatnia odsłona Call of Duty, ma go także Counter-Strike, a już za jakiś czas mieć go będzie również Battlefield V. O plan...