Konektiv
fot. ESL

PRIDE i ACTINA PACT w walce o ostatnie miejsce w czołowej czwórce Ultraligi

Wczorajszy mecz Illuminar Gaming z Wisłą Płock zapewnił nam nie lada emocje. Dopiero po pełnej serii BO5 Paweł „delord” Szabla i kompani zapewnili sobie miejsce w kolejnej rundzie. Dzisiaj poznamy rywala iHG w starciu drugiej rundy play-offów Ultraligi. Do walki staną PRIDE i ACTINA PACT.

PRIDE vs ACTINA PACT
17:00

Nie ulega wątpliwości, kto jest w tym meczu faworytem. PRIDE, które przez całą fazę zasadniczą pewnie obsadzało trzecią lokatę kontra ACTINA PACT, który piąte miejsce zapewnił sobie rzutem na taśmę. Również w bezpośrednich starciach podczas rozgrywek ligowych górą była ekipa Karola „Konektiva” Wojciechowskiego i to wcale nie po wyrównanych potyczkach.

Największej różnicy klas możemy spodziewać się na dolnej alei – niezależnie czy po stronie PACT zagra Wojciech „Lewus” Strykowski czy Dawid „Dawidsonek” Trojanowski, żaden z nich nie wydaje się mieć większych szans w starciu z Damianem „deflesem” Filipowem. Jedyną szansę na zwycięstwo podopieczni Zuzanny „xHarleen” Mikołajczak mogą mieć poprzez zaskakujące wybory, do których paradoksalnie przyzwyczaili nas podczas ESL Mistrzostw Polski jeszcze jako Ravioli Ravioli. Ostatnimi czasy brakowało jednak takiego polotu w fazie picków i banów, ale kto wie, może Lewus i spółka chowali taktyki właśnie na play-offy Ultraligi?

To spotkanie będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games zarówno w internecie, jak i telewizji. Transmisja rozpocznie się o 17:00, a samo spotkanie około 17:30. Po więcej informacji dotyczących pierwszego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GruBy: Naszym celem jest dotarcie co najmniej do najlepszej czwórki

Tomasz "phr" Wójcik nie był jedynym graczem AGO Esports, który po awansie do ćwierćfinału World Electronic Sports Games 2018 odpowiedział na kilka pyt...

>