STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

CEO ENCE dementuje plotki odnośnie negocjacji z suNnym

Kilka godzin temu światło dzienne ujrzały doniesienia wskazujące na rozmowy pomiędzy ENCE a zawodnikiem mousesports, Miikką „suNnym” Kemppim. W mediach społecznościowych właściciel fińskiej organizacji, Mika Kuusisto, dość ostro odniósł się do ostatnich wieści na temat potencjalnych zmian w drużynie. – Wygląda na to, że nastała potrzeba, by zatrzymać rozprzestrzeniające się plotki. ENCE nie negocjuje z nikim na […]

Kilka godzin temu światło dzienne ujrzały doniesienia wskazujące na rozmowy pomiędzy ENCE a zawodnikiem mousesports, Miikką „suNnym” Kemppim. W mediach społecznościowych właściciel fińskiej organizacji, Mika Kuusisto, dość ostro odniósł się do ostatnich wieści na temat potencjalnych zmian w drużynie.

Wygląda na to, że nastała potrzeba, by zatrzymać rozprzestrzeniające się plotki. ENCE nie negocjuje z nikim na temat transferu zawodnika. W 100% wierzymy w to, że nasz skład, który napisał historię, pójdzie do przodu – zakomunikował Kuusisto. Na tę wiadomość odpowiedział dziennikarz Jarek „DeKay” Lewis, który na łamach portalu Dexerto przekazał wspomnianą na początku informację. – Gdyby ludzie jeszcze nie wiedzieli, CEO rzadko są na bieżąco z tym, co ich gracze rozważają w danym momencie. Za każdym razem przyjmę kulę, to mi nie przeszkadza – skwitował Amerykanin.

O tym, czy faktycznie dojdzie do hitowego transferu suNny’ego do ENCE przekonamy się już w najbliższych tygodniach. Wiele wskazuje na to, że Kemppi nie będzie członkiem odświeżonego składu mousesports, tak więc najprawdopodobniej opuści szeregi popularnych Myszy.


Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro snatchie

Virtus.pro ulega ENCE w swoim ostatnim meczu w 30. sezonie ESEA MDL

Za nami ostatni mecz Virtus.pro w 30. sezonie ESEA Mountain Dew League. Polacy zagrali z ENCE, które dotarło aż do finału Intel Extreme Masters Katowi...