STS
mousesports
fot. ESL/Bart Oerbekke

mousesports z biletem na IEM Sydney

Znamy już połowę uczestników Intel Extreme Masters Sydney 2019. Do Australii wybierze się bowiem mousesports, które zaledwie wczoraj poinformowało o trzech roszadach w swoim składzie. Po klęsce na europejskim Minorze niemiecka organizacja początkowo odsunęła od drużyny tylko dwóch graczy, jednak wraz z upływem czasu koncepcja przebudowy zespołu uległa zmianie. Tak oto do mouz trafiło więc […]

Znamy już połowę uczestników Intel Extreme Masters Sydney 2019. Do Australii wybierze się bowiem mousesports, które zaledwie wczoraj poinformowało o trzech roszadach w swoim składzie.

Po klęsce na europejskim Minorze niemiecka organizacja początkowo odsunęła od drużyny tylko dwóch graczy, jednak wraz z upływem czasu koncepcja przebudowy zespołu uległa zmianie. Tak oto do mouz trafiło więc aż trzech nowych zawodników, a mowa mianowicie o Finnie „karriganie” Andersenie, Özgürze „woxicu” Ekerze oraz Davidzie „frozenie” Čerňanskim. Międzynarodowa piątka już w poniedziałek stanie przed swoim pierwszym testem, jakim będzie występ w ćwierćfinale drugiego tygodnia ECS Season 7. Przed wyjazdem na Antypody Myszy pojawią się także w Leicester, by zainaugurować zmagania w ramach 9. sezonu ESL Pro League.

Tak na ten moment prezentuje się lista uczestników IEM Sydney 2019:

BIG FaZe Clan Team Liquid MIBR
Ninjas in Pyjamas Renegades Swole Patrol mousesports

IEM Sydney 2019 odbędzie się między 30 kwietnia a 5 maja. Impreza zaliczana będzie do cyklu Intel Grand Slam, a w jej puli nagród znajdzie się 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro znów wystąpi w ECS Season 7

Po końcowych rozstrzygnięciach pierwszego tygodnia Esports Championship Series Season 7 organizatorzy zaprezentowali listę drużyn, które pojawią się n...