fot. ESL/Bart Oerbekke

kioShiMa pożegna się z Cloud9?

Po nieudanym występie na Majorze w Katowicach w Cloud9 doszło do sporych przetasowań. Do zespołu powrócił zmagający się wcześniej z problemami zdrowotnymi Maikil „Golden” Selim, któremu miejsca ustąpił jego rodak, Robin „flusha” Rönnquist. Włodarze organizacji podziękowali także Jordanowi „Zellsisowi” Montemurro, który pełnił rolę zmiennika Goldena.

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami Jareka „DeKaya” Lewisa, już wkrótce kolejny zawodnik może opuścić szeregi dywizji CS-a amerykańskiej organizacji. Chodzi o Fabiena „kioShiMę” Fieya, który jest członkiem Cloud9 od listopada ubiegłego roku. Zanim 24-letni Francuz oficjalnie otrzymał angaż w ekipie, wspomógł ją podczas BLAST Pro Series w Kopenhadze, gdzie C9 uplasowało się na piątej lokacie. Przed dołączeniem do Cloud9 kioShiMa występował m.in. w barwach Teamu EnVyUs oraz FaZe Clanu. W swojej dotychczasowej karierze gracz znad Sekwany dwukrotnie triumfował w imprezach rangi Major.

Potencjalne pożegnanie się z Fieyem oznaczałoby, że w składzie C9 pozostanie już tylko trzech strzelców. Drużyna będzie musiała uzupełnić braki personalne przed upływającym niedługo terminem zgłaszania składów do 9. sezonu ESL Pro League.

Jeżeli powyższe doniesienia okażą się prawdą, skład Cloud9 będzie wyglądał następująco: 

  • Timothy „autimatic” Ta
  • William „RUSH” Wierzba
  • Maikil „Golden” Selim

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Secret spada do drabinki przegranych CORSAIR DreamLeague Season 11

W sobotę zainaugurowane zostały play-offy CORSAIR DreamLeague Season 11. Dla polskich fanów niestety nie mamy dobrych wieści, bo Team Secret z Michałe...