fot. ESL/Bart Oerbekke

Drużyna NEO i pashy odpada z eliminacji do Charleroi Esports

W drugich europejskich kwalifikacjach do Charleroi Esports 2019 udział wziął polski miks proche, w którego składzie znaleźli się chociażby byli zawodnicy Virtus.pro – Filip „NEO” Kubski oraz Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. W dzisiejszych eliminacjach drużyna dotarła do 1/32 finału, gdzie musiała uznać wyższość x-kom teamu.

W pierwszej rundzie kwalifikacji proche otrzymało wolny los, więc do rywalizacji przystąpiło nieco później. W swoim premierowym spotkaniu NEO i spółka bardzo łatwo rozprawili się z NigWar, triumfując 16:2. Kolejny pojedynek z xORGLESS był już o wiele bardziej wyrównany, a Polacy wygrali dopiero po dogrywce. W 1/32 finału doszło do bratobójczego starcia z x-komem, które rozpoczęło się obiecująco. proche prowadziło po pierwszej połówce różnicą trzech punktów, lecz ostatecznie poległo wynikiem 14:16. Tym samym Daniel „STOMP” Płomiński i kompani awansowali do kolejnej rundy, gdzie ich przeciwnikiem jest szwedzka formacja BENDJI. Wspomniany mecz można oglądać na kanale KXNStudio na Twitchu, zaś drabinkę kwalifikacji można znaleźć pod tym adresem. 

Charleroi Esports odbędzie się między 12 a 14 kwietnia. Wśród drużyn pewnych udziału w imprezie jest między innymi Virtus.pro, które otrzymało od organizatorów bezpośrednie zaproszenie. W puli nagród belgijskiego wydarzenia znajduje się kwota 100 tysięcy euro.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Secret eliminuje Infamous z DreamLeague Season 11

Za nami pierwsze spotkania drugiej rundy drabinki przegranych CORSAIR DreamLeague Season 11. Wygrana stała się udziałem między innymi Teamu Secret, kt...