fot. DreamHack/Adela Sznajder

Evil Geniuses i Virtus.pro z wygranymi podczas DreamLeague Season 11

Znamy już trzecią drużynę pewną występu podczas tegorocznej odsłony The International. Awans na najważniejsze zawody w kalendarzu Doty 2 wywalczyło sobie Evil Geniuses, które dostało się do czołowej ósemki CORSAIR DreamLeague Season 11. Reprezentanci północnoamerykańskiej organizacji dołączyli tym samym na liście uczestników TI do Teamu Secret oraz Virtus.pro.

Artour „Arteezy” Babaev wraz z kolegami z łatwością rozprawili się dziś z Ninjas in Pyjamas. Rywalizująca na co dzień za oceanem piątka nawet przez chwilę nie mogła się czuć zagrożona i w przeciągu godziny przedłużyła swoje szanse na końcowy triumf w Sztokholmie. O wiele więcej emocji przyniosła nam natomiast batalia VP z Chaos Esports Club, z której górą ostateczni wyszli bardziej utytułowani gracze. Triumfatorzy The Kuala Lumpur Major 2018 musieli jednak zaprezentować swoje najlepsze oblicze, a oparte na Brazylijczykach Chaos długo walczyło z bardziej utytułowanymi oponentami jak równy z równym.

Tak wygląda komplet dzisiejszych wyników:

19 marca, wtorek

Druga runda drabinki przegranych

13:30 Evil Geniuses 2:0 Ninjas in Pyjamas BO3
16:30 Virtus.pro 2:1 Chaos Esports Club BO3

Jutro czekają nas ostatnie spotkania przed dniem przerwy. Na serwerze pojawi się między innymi Secret z Michałem „Nishą” Jankowskim w składzie, które będzie kontynuowało swój marsz w drabince przegranych fazy play-off. Do akcji znów wkroczą także ekipy, które dziś zdołały przedłużyć swój turniejowy byt, a tak prezentuje się szczegółowy harmonogram:

20 marca, środa

Trzecia runda drabinki przegranych

13:30 Team Secret vs J.Storm BO3
16:30 Virtus.pro vs Evil Geniuses BO3

CORSAIR DreamLeague Season 11 potrwa do 24 marca. W puli nagród wydarzenia znalazły się okrągły milion dolarów oraz 15 tysięcy punktów DPC. Oficjalna transmisja z imprezy dostępna jest na kanale DreamLeague na Twitchu.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Selfmade SK Gaming, LEC 2019 Spring Split

Get Rekd: Wygrywać to jedno, odnieść sukces to drugie

Każdy z nas wie, że polscy zawodnicy na międzynarodowej arenie potrafią znaleźć sobie miejsce w czołówce, stając się przy tym niejako symbolem swoich...