fot. ESL

Znamy grupy warszawskich eliminacji do GG League 2019, PACT dołącza do stawki

Znamy pełną listę uczestników nadchodzących warszawskich eliminacji do Good Game League 2019. Jako ostatni miejsce na zawodach zapewnił sobie Actina PACT, który w dodatkowym spotkaniu okazał się lepszy od AVEZ Esport. Tym samym Dawid „lunAtic” Cieślak i spółka zajmą slot zwolniony wcześniej przez NextViyGraem.

Do rozstrzygnięcia dzisiejszego meczu potrzebne były tylko dwie mapy. Cały pojedynek rozpoczął się na Inferno, gdzie zarówno przez pierwszą, jak i drugą połowę gra była niezwykle wyrównana. W efekcie byliśmy ostatecznie świadkami dogrywki, gdzie po pięciu dodatkowych rundach szalę zwycięstwa na swoją stronę wynikiem 19:16 przechylił PACT. Kilkanaście minut później obie ekipy przeniosły się na Dusta2, gdzie o zaciętej rywalizacji nie było już mowy. Tutaj niepodzielnie panowała drużyna dowodzona przez lunAtica, która grę po stronie atakującej kończyła z aż jedenastopunktową przewagą i finalnie przypieczętowała swój awans triumfem w stosunku 16:8.

Krótko po zakończeniu starcia pomiędzy PACT a AVEZ organizatorzy ogłosili dokładny podział na grupy, który prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B
2k19PL Actina PACT
ALTERNATE aTTaX Codewise Unicorns
devils.one NoChance
pro100 Tricked Esport

Road to GG League 2019 Stage #1 Warszawa odbędzie się 23 i 24 marca na stadionie Legii Warszawa. Podczas imprezy będzie można wywalczyć jedno miejsce na zawodach głównych oraz dwa sloty na kwalifikacjach ostatniej szansy.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NEO raz jeszcze pomoże Heroic

Choć na początku ubiegłego tygodnia Filip "NEO" Kubski przestał pełnić funkcję zmiennika w Heroic, to polski zawodnik jutro rozegra jeszcze jedno spot...