STS
fot. ESL/Adela Sznajder

Zmiany w 2k19PL przed GG League w Warszawie – nie zagrają m.in. innocent i reatz

Na dwa dni przed startem warszawskich eliminacji do Good Game League 2019 okazuje się, że udziału w zawodach nie weźmie jeden z bardziej interesujących składów. Mowa tutaj o 2k19PL, które miało zanotować swój lanowy debiut – ale nie zanotuje, gdyż zamiast niego wystąpi… 2k19PL. Brzmi to oczywiście kuriozalnie, ale już spieszymy z wyjaśnieniem. Przypomnijmy, że […]

Na dwa dni przed startem warszawskich eliminacji do Good Game League 2019 okazuje się, że udziału w zawodach nie weźmie jeden z bardziej interesujących składów. Mowa tutaj o 2k19PL, które miało zanotować swój lanowy debiut – ale nie zanotuje, gdyż zamiast niego wystąpi… 2k19PL. Brzmi to oczywiście kuriozalnie, ale już spieszymy z wyjaśnieniem.

Przypomnijmy, że miks, w którym występują m.in. Paweł „innocent” Mocek czy też Paweł „reatz” Jańczak, udział w stołecznym Road to GG League 2019 zapewnił sobie na początku tego miesiąca na drodze otwartych eliminacji. Oczekiwania były więc spore, tym bardziej, że wszyscy członkowie drużyny od dłuższego czasu pozostają na bezrobociu i impreza na stadionie Legii Warszawa miała być pierwszą od dawna okazją, by zobaczyć ich na żywo.

Dziś dowiedzieliśmy się jednak, że spośród wszystkich członków 2k19PL na turniej przybędzie ostatecznie tylko Piotr „morelz” Taterka. Razem z nim o wyjazd na poznańskie finały powalczą zaś znany z x-kom teamu Michał ”SOON” Wójcicki i związany do niedawna z Izako Boars Dawid „xype” Lach, a także Jakub „RaveR” Karst i Adrian „imd” Pieper. Mamy więc do czynienia z zupełnie nowym składem, który jednak pozostał przy nazwie 2k19PL.

Przypomnijmy, że morelz i spółka rywalizować będą w grupie A, gdzie poza nimi znalazły się również ALTERNATE aTTAX, devils.one oraz pro100. Po więcej informacji na temat Road to GG League 2019 – Stage #1 Warszawa zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trwają otwarte eliminacje do DH Masters Dallas 2019, Izako Boars i x-kom nadal w grze

Trwa walka o wyjazd na DreamHack Masters Dallas 2019. Przed nami drugi i jednocześnie ostatni dzień otwartych eliminacji, podczas którego nadal będzie...