fot. ESL/Damian Gątkiewicz

Rewolucja w Envy – do składu dołącza trzech nowych graczy

Ostatnimi czasy coraz częściej pojawiają się informacje dotyczące transferów na scenie Counter-Strike’a. Roszady personalne nie ominą także Teamu Envy. Dzisiaj amerykańska organizacja zakończyła współpracę z dwoma członkami dywizji CS:GO, Taylorem „Dronem” Johnsonem i Stephenem „reltuCiem” Cutlerem, a także poinformowała o pozyskaniu trzech nowych zawodników.

Kadrę uzupełnili związany do niedawna z NRG Esports Jacob „FugLy” Medina, 16-letni Sam „s0m” Oh oraz były zawodnik compLexity Gaming – Bradley „ANDROID” Fodor. Piątka ta miała już okazję zagrać ze sobą podczas otwartych kwalifikacji na DreamHack Masters Dallas 2019, gdzie zaprezentowała się z dobrej strony wywalczając przepustkę do kolejnego etapu eliminacji. Odświeżona ekipa już w kwietniu przystąpi do rywalizacji w ramach 9. sezonu ESL Pro League, co będzie dla niej debiutem na turnieju offline.

Drone i reltuC byli częścią drużyny od momentu jej sformowania pod koniec września 2018 roku. Barwy Envy reprezentowali chociażby na DreamHack Open Atlanta 2018 oraz amerykańskim Minorze w Katowicach, na którym zajęli trzecie miejsce. Niemniej jednak obaj gracze zostali ostatnio odsunięci od składu podczas wspomnianych wcześniej kwalifikacji, co mogło wskazywać, że nie figurują w dalszych planach formacji.

W tej sytuacji skład Teamu Envy wygląda następująco: 

  • Josh „jdm64” Marzano
  • Noah „Nifty” Francis
  • Jacob „FugLy” Medina
  • Sam „s0m” Oh
  • Bradley „ANDROID” Fodor
  • Zachary „Eley” Stauffer – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rogue wycofa się ze sceny CS:GO?

Przyszłość dywizji CS:GO Rogue od kilku dni maluje się w ciemnych barwach. Według nieoficjalnych informacji północnoamerykańską drużynę opuścić mają d...