Rogue Faceit Major
fot. FACEIT

SicK za n0thinga w compLexity

Przygoda Jordana „n0thinga” Gilberta z compLexity Gaming dobiegła końca. Miejsce doświadczonego Amerykanina zajął bowiem nowo pozyskany Hunter „SicK” Mims, który przez ostatni rok związany był z Rogue.

Przypomnijmy, że n0thing powrócił do compLexity, by pomóc swojemu byłemu pracodawcy w potrzebie. Organizacja zza oceanu borykała się bowiem z problemami kadrowymi i na gwałt potrzebowała graczy, którzy pomogliby jej na nadchodzącym Majorze. Ostatecznie padło właśnie na 28-latka, który jednak nie był zbawieniem coL. Z nim w składzie ekipa nie zdołała bowiem obronić statusu legendy i z Intel Extreme Masters Katowice 2019 pożegnała się z zaledwie jednym zwycięstwem na koncie.

Teraz wiemy już, że czas Gilberta w zespole dobiegł końca. W kolejnych miesiącach coL wspierać będzie SicK, który wobec licznych plotek o wycofaniu się Rogue ze sceny CS:GO zdecydował się na zmianę pracodawcy. Co ciekawe, w nowej drużynie będzie miał on okazję ponownie spotkać dobrze sobie znanych Shahzeeba „ShahZaMa” Khana i Ricardo „Rickeha” Mulhollanda – z tym pierwszym w przeszłości występował już w TSM-ie, z drugim natomiast jeszcze do niedawna grał we wspomnianym już Rogue.

W tej sytuacji skład compLexity Gaming prezentuje się następująco:

  • Rory „dephh” Jackson
  • Peter „stanislaw” Jarguz
  • Shahzeb „ShahZaM” Khan
  • Ricky „Rickeh” Mulholland
  • Hunter „SicK” Mims

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przedostatnie zaproszenie na DreamHack Open Rio 2019 trafiło do Valiance

Dziś poznaliśmy piątą już ekipę, która otrzymała z rąk organizatorów bezpośrednie zaproszenie na DreamHack Open Rio 2019. Tym razem padło na Valiance...