fot. GG League/Maciej Kołek

Codewise nie zagra w play-offach warszawskich eliminacji do GG League

Niestety, tylko jedną polską formację zobaczymy w jutrzejszych play-offach warszawskiej odsłony kwalifikacji do GG League. Do devils.one nie dołączyło bowiem Codewise Unicorns, a wszystko to z uwagi na porażkę w decydującym boju przeciwko Tricked Esport. W równolegle rozgrywanym pojedynku ALTERNATE aTTaX rozprawiło się z pro100.

ALTERNATE aTTaX 2 : 0 pro100

(Road to GG League – Stage #1 Warszawa)
16 11 Overpass 4 13
5 9
 (10) 25 7 Mirage 8 22 (7)
8 7
Inferno

Na nudę w pojedynku na Overpassie zdecydowanie nie mogliśmy narzekać. Starcie lepiej zainaugurowali zawodnicy ALTERNATE, bowiem ci w szczytowym momencie prowadzili już 8:0. Do końca pierwszej połowy pro100 tylko czterokrotnie dało o sobie znać i raczej niewiele wskazywało, że niebawem obraz meczu może się zmienić. Reprezentanci regionu CIS nie złożyli jednak broni i w ataku prezentowali się naprawdę solidnie, napędzając trochę strachu swoim konkurentom. Ostatecznie formacja z Europy Zachodniej obroniła swoją przewagę i zapisała pierwszą mapę na swoje konto.

Jeszcze więcej zwrotów akcji przyniósł nam Mirage. Tam znowu Dima „def” Lemeshchuk i kompani nie zaliczyli zbyt korzystnego startu, jednak w miarę upływu czasu inicjatywa zaczęła przesuwać się na ich stronę. Po przerwie ponownie mocny cios zadała ekipa Mateusza „mantuu” Wilczewskiego. Polak i jego drużyna w ciągu kolejnych minut spuściła nieco z tonu i wynik ciągle nie był rozstrzygnięty. Zresztą do wyłonienia triumfatora potrzebne były dodatkowe rundy. Po trzech dogrywkach ALTERNATE w końcu dopięło swego i zgarnęło miejsce w półfinale imprezy.


Tricked Esport 2 : 0 Codewise Unicorns

(Road to GG League – Stage #1 Warszawa)
16 10 Nuke 5 5
6 0
16 7 Dust2 8 12
9 4
Train

Polska drużyna wyraźnie borykała się ze sporymi problemami z wejściem w spotkanie. Początkowa faza spotkania przebiegała ze zdecydowany wskazaniem na Tricked. Duńczycy szybko zbudowali sporych rozmiarów zaliczkę, a dzięki dobrej końcówce pierwszej połowy nie dali zbliżyć się rywalom. Po przerwie oglądaliśmy już egzekucję ze strony zagranicznej piątki, co finalnie spowodowało, że Codewise nie zgarnęło choćby oczka po zmianie stron.

Nieco bardziej zacięty pojedynek oglądaliśmy na Duście2. Jednorożce tym razem z wysokiego C otworzyły rywalizację, by jednak po kilkunastu minutach stracić dobre tempo i pozwolić złapać kontakt przeciwnikowi. Oponenci skrzętnie wykorzystali podarunek od polskiej ekipy, a po przerwie rzucili się do ataku i mgnieniu oka uciekli w wyścigu po zwycięstwo Jednorożcom. Na taki cios zawodnicy Codewise nie byli przygotowani i po kolejnych kilkunastu minutach pojedynku musieli uznać wyższość rywali.

Do gry czwórka pozostałych na placu boju ekip wróci jutro. Transmisja z Road to GG League 2019 – Stage #1 Warszawa wraz z polskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale Good Game League na Twitchu. Szczegółowe informacje na temat zawodów znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro

2k19PL i Actina PACT wyeliminowane z kwalifikacji do GG League

Za nami oba mecze przegranych mające miejsce podczas warszawskich eliminacji do GG League 2019. W pierwszym z nich pro100 wyeliminowało z zawodów rodz...

>