fot. ESL/Adela Sznajder

devils.one powalczy dziś o awans na GG League

Polscy fani nie będą miło wspominać pierwszego dnia warszawskich eliminacji do GG League 2019. Do półfinałów tych rozgrywek dotarła wszak tylko jedna z czterech rodzimych formacji w postaci devils.one. Czy Mikołaj „mouz” Karolewski wraz z kompanami obronią honor polskiego CS-a? Przekonamy się już niebawem.

Rozgrywające swój premierowy turniej lanowy Diabły wystąpią już w pierwszym dzisiejszym meczu. Polaków czeka batalia z Tricked Esport, które w sobotę dwukrotnie ograło Codewise Unicorns. Nasi rodacy z kolei dosyć pewnie rozprawili się z pro100 oraz ALTERNATE aTTaX i wydaje się, iż do nadchodzącego pojedynku przystąpią w roli faworytów. Następnie na arenie boju pojawi się wspomniany już skład Mateusza „mantuu” Wilczewskiego, który stanie w szranki z NoChance. Po wczorajszych spotkaniach pozytywniejsze wrażenie bez wątpienia pozostawił po sobie zespół Mikaila „Maikelele” Billa, który ograł Actinę PACT oraz Tricked. Początek wielkiego finału zaplanowany jest natomiast na 16:00.

Tak wygląda szczegółowy harmonogram dzisiejszych zmagań:

24 marca
10:00 devils.one vs Tricked Esport BO3
13:00 NoChance vs ALTERNATE aTTaX BO3
16:00 wielki finał BO3

Awans na turniej główny z pulą nagród o wysokości 100 tysięcy euro wywalczy sobie tylko najlepszy zespół. Transmisja z Road to GG League 2019 – Stage #1 Warszawa wraz z polskim komentarzem dostępna jest na oficjalnym kanale Good Game League na Twitchu. Szczegółowe informacje na temat zawodów znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

device zgarnia nagrodę dla MVP BLAST Pro Series Sao Paulo

Kiedy Astralis odnosi triumf na turnieju, to niemal za każdym razem nagroda dla najlepszego gracza imprezy trafia w ręce tego samego zawodnika. Nie in...

>