AGO
fot. StarLadder

TOAO na ławce rezerwowych Virtus.pro!

Dość zaskakujące informacje dotarły do nas z obozu Virtus.pro! Na ławkę rezerwowych, jak sam przyznał, z uwagi na słabe rezultaty, przesunięty został Mateusz „TOAO” Zawistowski. W najbliższym czasie jego miejsce zajmie Kamil „Sobol” Sobolewski, który został wypożyczony z Actina PACT.

TOAO do drużyny trafił w grudniu ubiegłego roku, kiedy doszło do gruntownej przebudowy całego Virtus.pro. Zawistowski został ściągnięty do ekipy z myślą o tym, by pełnił funkcję IGL-a. Zespół od czasu zmian kadrowych radził sobie ze zmiennym szczęściem, zdecydowanie brakowało mu regularności. Nikt nie przypuszczał jednak, że tak szybko dojdzie do roszad kadrowych.

Miejsce byłego zawodnika AGO Esports, który wylądował na ławce rezerwowych, zajmie na ten moment Sobol. Jak możemy wczytać na oficjalnej stronie Virtus.pro, Sobolewski będzie pierwszym testowanym zawodnikiem – później testom poddawani będą kolejni. Wypożyczonego z PACT gracza będziemy mogli zobaczyć pod banderą VP już w czasie GG.BET Sydney Invitational.

Oto jak zmianę skomentował Roman Dvoryankin, generalny menadżer Virtus.pro:

Wyniki składu CS:GO nie odpowiadają naszym oczekiwaniom. Ta decyzja została podjęta razem z zawodnikami. O planach na przyszłość będziemy mówić po rozegraniu pierwszego LANowego turnieju Charleroi esports, który odbędzie się w kwietniu.

Aktualny skład Virtus.pro przedstawia się następująco:

  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Paweł „byali” Bieliński
  • Michał „MICHU” Müller
  • Michał „snatchie” Rudzki
  • Kamil „Sobol” Sobolewski – zawodnik testowany
  • Jakub „kuben” Gurczyński – trener
  • Mateusz „TOAO” Zawistowski – rezerwowy

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wracają ESL Mistrzostwa Polski! Ponad pół miliona złotych do zdobycia w turniejach CS:GO i LoL-a

Już dziś ruszają zapisy do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019. Najlepsze polskie drużyny i zawodnicy Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Le...