fot. EPICENTER

eUnited przejmuje od Swole Patrol slot na IEM Sydney 2019

To już pewne – Swole Patrol nie zobaczymy na Intel Extreme Masters Sydney 2019. Fakt ten jednak nie może dziwić, wszak zespół ten kilka tygodni temu stracił aż trzech swoich zawodników na rzecz eUnited. W związku z tym to właśnie tej organizacji przyznano slot na nadchodzącą imprezę.

Przypomnijmy, że Swole w wygranych przez siebie eliminacjach do IEM Sydney wzięło udział jeszcze na początku lutego. Wtedy ekipa ta okazała się lepsza m.in. od Teamu Envy i compLexity Gaming, ale nieco ponad tydzień później doszło w jej szeregach do rozłamu. W jego efekcie ze składu odeszli Edgar „MarKE” Maldonado, Victor „food” Wong oraz Anthony „vanity” Malaspina – cała ta trójka przyjęła ofertę od eUnited, wobec czego trudno było przewidzieć losy miejsca na australijskim turnieju. Dopiero teraz głos w całej sprawie zabrali organizatorzy:

Na ten moment lista uczestników IEM Sydney 2019 prezentuje się następująco:

BIG BOOT-dream[S]cape eUnited FaZe Clan
Fnatic Fnatic Team Liquid MIBR mousesports
MVP PK Ninjas in Pyjamas NRG Esports Renegades
ViCi Gaming

Intel Extreme Masters Sydney 2019 odbędzie się między 30 kwietnia a 5 maja. W sumie udział w zawodach weźmie szesnaście drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ENCE wskakuje na podium rankingu HLTV, AGO nadal w top 20

Zmiana na podium rankingu HLTV! Ale oczywiście nie chodzi tutaj o pozycję lidera, bo ta niezmiennie należy i pewnie długo jeszcze należeć będzie do As...

>