Selfmade SK Gaming, LEC 2019 Spring Split
fot. Riot Games

Bohaterowie LEC – kto był najlepszy podczas rundy wiosennej?

Były statystyki drużyn, teraz zapraszam na statystyki zawodników. Kto był najlepszy podczas zakończonej fazy zasadniczej League of Legends European Championship? Na to pytanie odpowiem już teraz – zależnie od kategorii. A w jakich kategoriach wyłuskaliśmy najlepszych graczy? Na to pytanie odpowie za mnie poniższy artykuł. Ale najpierw uwaga:

Uwaga – statystyki liczone na podstawie Match History oraz VOD z gry. Dokładne wartości mogą odbiegać od przedstawionych poniżej.

Statystyki graczy

Po raz kolejny prezentację statystyk zaczynamy od najlepszych graczy. W każdej z kategorii rozpatrzymy czołową piątkę. Tym razem przygotowaliśmy aż dziesięć kategorii – od graczy z najlepszym KDA, najrzadziej ginących i najczęściej uczestniczących w zabójstwach drużynowych, przez tych koncentrujących się na farmie i kontroli swojej linii, po wspierających drużynę swoją wizją i tych pokazujących swój zasób postaci, którymi mogą zagrać. A do tego dla każdej kategorii wybierzemy najlepszą drużynę złożoną z najlepszych zawodników na każdej z pozycji. Raz jeszcze będziemy filtrować wszystkich graczy do tych, którzy na Summoner’s Rift pojawili się w przynajmniej połowie gier swojej drużyny.

Tylko dla KDA
Stosunek sumy zabójstw i asyst do śmierci.

1. | Upset | Elias Lipp
KDA: 8,06 (60/16/69)
Schalke 04

2. | Kobbe 3. | Patrik 4. | Xerxe 5. Nemesis
Kasper Kobberup Patrik Jírů Andrei Dragomir Tim Lipovšek
Splyce Splyce Origen Origen Splyce Splyce Fnatic Fnatic
KDA: 7,25 KDA: 6,23 KDA: 5,5 KDA: 5,44

Zabawę ze statystykami rozpoczynamy od graczy z najlepszym KDA. Jak być może spostrzegło już Wasze czujne oko, czołowa trójka powyższego rankingu to sami marksmani. I póki jesteśmy jeszcze na początku artykułu, zapowiadam, to był split botlanerów. Najlepszy pod względem popularnego współczynniku w wielu grach był akurat strzelec Schalke 04, Elias „Upset” Lipp, który jako jedyny przekroczył barierę 8. Duży wkład w to miał pewien aspekt, ale jeśli jeszcze nie domyśliliście się jaki, to wszystko stanie się jasne za kilka obrotów kółka myszy (albo przesunięć palcem).

KDA DreamTeam

Wunder
Martin Hansen
Xerxe
Andrei Dragomir
Nemesis
Tim Lipovšek
Upset
Elias Lipp
Mikyx
Mihael Mehle
KDA: 4,08 KDA: 5,5 KDA: 5,44 KDA: 8,06 KDA: 4,15

Choć żaden z graczy G2 Esports nie pojawił się w czołowej piątce, to właśnie toplaner i wspierający Samurajów, odpowiednio Martin „Wunder” Hansen i Mihael „Mikyx” Mehle, byli najlepsi spośród graczy na swojej pozycji. Pozostałych graczy widzieliśmy już w ogólnym rankingu – są nimi Andrei „Xerxe” Dragomir, Tim „Nemesis” Lipovšek oraz rzecz jasna Upset.

Gramy razem!
Procentowy udział (zabójstwo lub asysta) w łącznej liczbie zabójstw drużyny w rozegranych potyczkach. (KP = kill participation)

1. | Selfmade
Oskar Boderek
1. | Crownshot
Juš Marušič
KP: 74,53%
(158/212)
KP: 74,53%
(158/212)
SK Gaming SK Gaming

3. | Kikis 4. | Xerxe 5. | Caedrel
Mateusz Szkudlarek Andrei Dragomir Marc Lamont
Rogue Splyce Splyce EXCEL
KP: 74,48% KP: 73,33% KP: 72,53%

Druga kategoria, a tu już sytuacja ex aequo na samym szczycie. W rankingu uczestnictwa w zabójstwach drużynowych dokładnie taki sam wynik uzyskali dwaj gracze SK Gaming – Oskar „Selfmade” Boderek i Juš „Crownshot” Marušič. Obaj reprezentanci SK asystowali lub zadawali śmiertelny cios 158 razy na ponad dwieście wszystkich zabójstw drużynowych. Co ciekawe, Crownshot jest jedynym nie-dżunglerem w czołowej piątce – zestawienie dopełniają Mateusz „Kikis” Szkudlarek, Andrei „Xerxe” Dragomir i Marc „Caedrel” Lamont.

KP DreamTeam

Cabochard
Lucas Simon-Meslet
Selfmade
Oskar Boderek
Pirean
Choi Jun-sik
Crownshot
Juš Marušič
Wadid
Kim Bae-in
KP: 66,35% KP: 74,53% KP: 66,51% KP: 74,53% KP: 71,88%

Dwaj zawodnicy na szczycie ogólnego rankingu, trzej w zestawieniach poszczególnych pozycji – SK Gaming to drużyna przez duże D. Co prawda Choi „Pirean” Jun-sik nie wykręcił tak dobrego wyniku jak jego koledzy, ale i tak okazał się najlepszy ze wszystkich midlanerów w LEC. Oprócz trójki z SK najlepszą formację pod względem KP stanowią również Lucas „Cabochard” Simon-Meslet oraz Kim „Wadid” Bae-in.

Aniele, stróżu mój…
Średnia liczba śmierci na grę. (DPG = [average] deaths per game)

1. | Upset | Elias Lipp
DPG: 0,84 (16/19)
Schalke 04

2. | Patrik 3. | Kobbe 4. | Nemesis 5. Broxah
Patrik Jírů Kasper Kobberup Tim Lipovšek Mads Brock-Pedersen
Origen Origen Splyce Splyce Fnatic Fnatic Fnatic Fnatic
DPG: 1,22 DPG: 1,33 DPG: 1,39 DPG: 1,5

Ot i cała tajemnica najlepszego wyniku KDA u Upseta. No może nie cała, ale zdecydowana większość. Choć w ciągu dziewiętnastu rozegranych gier niemiecki marksman wykonał tylko 60 eliminacji i niewiele więcej razy asystował przy zabójstwie, świetny wynik śmierci na grę dał w efekcie równie dobry wynik KDA. Upset jest jedynym zawodnikiem LEC, który odradzał się w fontannie średnio mniej niż raz na mecz. Nawet drugi w zestawieniu Patrik „Patrik” Jírů na pięć rozegranych spotkań ginął więcej niż sześć razy.

DPG DreamTeam

Alphari
Barney Morris
Broxah
Mads Brock-Pedersen
Nemesis
Tim Lipovšek
Upset
Elias Lipp
kaSing
Raymond Tsang
DPG: 1,67 DPG: 1,5 DPG: 1,39 DPG: 0,84 DPG: 2

Świetny wynik Upseta w już dwóch powiązanych ze sobą kategoriach może sugerować, że w DPG DreamTeamie znajdziemy w większości tych samych zawodników. Jak jednak zwykł mawiać Radosław Kotarski – nic bardziej mylnego! Poza marksmanem Schalke i Nemesisem w gronie najbardziej żywotnych zawodników znaleźli się niewidziani wcześniej Barney „Alphari” Morris, Mads „Broxah” Brock-Pedersen, a także Raymond „kaSing” Tsang, który w tej kategorii okazał się lepszy od wspierających wciąż walczących o mistrzowski tytuł.

Widzieć więcej = wiedzieć więcej
Suma zdobytych punktów wizji w przeliczeniu na minutę. (VSPM = vision score per minute). Statystyki pochodzą z serwisu Games Of Legends.

1.  Norskeren | Tore Hoel Eilertsen
VSPM: 2,75
Splyce Splyce

2. | Mikyx 3. | kaSing 4. | IgNar 5. Mithy
Mihael Mehle Raymond Tsang Lee Dong-geun Alfonso Aguirre
G2 Esports EXCEL Schalke 04 Origen Origen
VSPM: 2,68 VSPM: 2,57 VSPM: 2,47 VSPM: 2,31

A teraz coś, co najbardziej lubią tygryski z dolnej alei. Tylko nie te strzelające tygryski, a bardziej rotujące po mapie w celu rozstawienia wizji (i ewentualnego niszczenia wrogiej). Ranking zdobytych punktów wizji na minutę zdominowali wspierający [wstaw tu mem z Pikachu], a na samym szczycie wylądował Tore „Norskeren” Hoel Eilertsen, którego kontrola wizji z pewnością przyczyniła się do zdobycia pierwszego miejsca przez Kaspera „Kobbe” Kobberupa w All-Pro Team. I tylko wspierających żal.

VSPM DreamTeam

Vizicsacsi
Kiss Tamás
Mowgli
Lee Jae-ha
Caps
Rasmus Winther
Rekkles
Martin Larsson
Norskeren
Tore Hoel Eilertsen
VSPM: 1,22 VSPM: 2,11 VSPM: 1,09 VSPM: 1,46 VSPM: 2,75

Oczywiście dystanse dzielące wspierających, dżunglerów i graczy z pozostałych pozycji pod względem VSPM są niemałe, ale dla ciągłości artykułu postanowiłem przygotować DreamTeam również dla tej kategorii. Tutaj na uznanie zasługują głównie Kiss „Vizicsacsi” Tamas i Rekkles, którzy jako jedyni zostawili swoich rywali w tyle o przynajmniej jedną dziesiątą VSPM.

Mistrzowie pierwszej krwi
Procentowy udział (zabójstwo lub asysta) w pierwszej krwi. (FBP = first blood participation)

1. | Xerxe | Andrei Dragomir
FBP: 50% (9/18)
Splyce Splyce

2. | Hylissang 3. | Norskeren 4. | Selfmade 5. Memento
Zdravets Galabov Tore Hoel Eilertsen Oskar Boderek Jonas Elmarghichi
Fnatic Fnatic Splyce Splyce SK Gaming Schalke 04
FBP: 44,4% FBP: 44,4% FBP: 42,1% FBP: 42,1%

Królestwo Pierwszej Krwi zdaniem wielu wciąż jest pod panowaniem Jankosa, którzy skandują jego tytuł przy każdym otwierającym konto meczu zabójstwie z udziałem Polaka. I chociaż owszem, mamy rodaka w czołowej piątce FBP, to nie jest nim dżungler G2 Esports. Na czwartym miejscu znalazł się Oskar „Selfmade” Boderek, który w dziewiętnastu rozegranych meczach osiem razy miał udział w pierwszej krwi. Ten wynik nie jest jednak tak dobry, jak znajdującego się na pierwszym miejscu Andreia „Xerxe” Dragomira. Rumun miał swój udział w pierwszej eliminacji w aż połowie rozegranych gier.

FBP DreamTeam

Vizicsacsi
Kiss Tamás
Xerxe
Andrei Dragomir
Nemesis
Tim Lipovšek
Patrik
Patrik Jírů
Hylissang
Zdravets Galabov
FBP: 29,4% FBP: 50% FBP: 33,3% FBP: 38,9% FBP: 44,4%

Jeśli czytaliście mój artykuł poświęcony statystykom drużyn z LEC wiecie, że Splyce miało najlepszy wynik jeśli chodzi o pierwszą krew. Nic więc dziwnego, że to właśnie zawodnicy tej formacji mają dwóch reprezentantów w FBP DreamTeamie. W teorii można dodać tu również Norskerena, ale taki sam wynik zdobył Hylissang jednocześnie zaliczając mniej zgonów w ramach pierwszej krwi. Ten tie-break zadecydował o postawieniu Bułgara na pozycji wspierającego.

Grosz do grosza…
Statystyka sumy zdobytego złota w przeliczeniu na minutę. (GPM = gold per minute)

1. | Perkz | Luka Perković
GPM: 473,3
G2 Esports

2. | Rekkles 3. | Kobbe 4. | Patrik 5. Crownshot
Martin Larsson Kasper Kobberup Patrik Jírů Juš Marušič
Fnatic Splyce Splyce Origen Origen SK Gaming
GPM: 468,63 GPM: 463,54 GPM: 459,69 GPM: 458,62

Szybki quiz – gracze z której pozycji są głównie skupieni na jak najszybszym powiększeniu swojego stanu złota (w grze)? Jeśli nie wiecie, to na przyszłość czytajcie artykuły dokładnie na Boga! Odpowiedź macie tuż nad tym akapitem – cała piątka graczy z najlepszym wynikiem GPM to marksmani. Ale że Perkz będzie w stanie wyprzedzić Rekklesa również w tej statystyce to chyba mało kto się spodziewał.

GPM DreamTeam

Cabochard
Lucas Simon-Meslet
Jankos
Marcin Jankowski
Caps
Rasmus Winther
Perkz
Luka Perković
Mikyx
Mihael Mehle
GPM: 430,77 GPM: 346,42 GPM: 416,23 GPM: 473,3 GPM: 430,77

G2 i pan Cabochard. Gdyby zamienić toplanera Vitality z Wunderem mielibyśmy piękną piątkę zawodników reprezentujących te same barwy. I choć Duńczyk był bardzo blisko Francuza pod względem GPM, to ostatecznie najlepszym toplanerem w tej kategorii został Cabochard. Obu zawodników dzieliło niespełna dziesięć sztuk złota na minutę.

„Pół godziny tłuką stworki…”
Statystyka zabitych creepów przeliczeniu na minutę. (CSPM = creep score per minute)

1. | Rekkles | Martin Larsson
CSPM: 10,53
Fnatic

2. | Upset 3. | Attila 4. | Kobbe 5. Crownshot
Elias Lipp Amadeu Carvalho Kasper Kobberup Juš Marušič
Schalke 04 Team Vitality Splyce Splyce SK Gaming
CSPM: 10,49 CSPM: 10,19 CSPM: 10,03 CSPM: 9,97

Macie już dość dominacji marksmanów w rankingach? My też nie, także zapraszamy do obejrzenia rankingu najlepiej farmujących zawodników. Podobnie jak pod względem zdobytego złota na minutę tu również znajdziemy tylko prowadzących z dolnej linii. Biorąc pod uwagę pierwsze miejsce w GPM absencja Perkza w tej czołowej piątce jest dość zaskakująca, ale o piątym miejscu zadecydowały dosłownie tysięczne CSPM. W tych Perkz musiał uznać wyższość Juša „Crownshota” Marušiča – 9,964 do 9,967.

CSPM DreamTeam

Cabochard
Lucas Simon-Meslet
Kold
Jonas Andersen
Abbedagge
Felix Braun
Rekkles
Martin Larsson
Norskeren
Tore Hoel Eilertsen
CSPM: 8,79 CSPM: 5,27 CSPM: 9,09 CSPM: 10,53 CSPM: 1,91

CSPM DreamTeam pragnie powitać dwóch nowych zawodników – Jonasa „Kolda” Andersena i Felixa „Abbedagge” Brauna. Niemiecki midlaner co prawda nie będzie miał już okazji okazji pokazać swoich umiejętności w rundzie wiosennej, ale co się nafarmił to jego. Na Kolda musieliśmy się z kolei długo naczekać biorąc pod uwagę, że reprezentuje wicelidera fazy zasadniczej. Przynajmniej w tej kategorii Duńczyk okazał się najlepszy, choć drugi w rankingu Jankos był o włos od pierwszego miejsca. Polak wykręcił wynik 5,25.

Daję wam kwadrans…
Statystyka sumy zadanych obrażeń w przeliczeniu na minutę. (GD@15 = [average] gold difference at 15 [minute])

1. | Cabochard | Lucas Simon-Meslet
GD@15: 861,1
Team Vitality

2. | Rekkles 3. | Wunder 4. | Febiven 5. Xerxe
Martin Larsson Martin Hansen Fabian Diepstraten Andrei Dragomir
Fnatic G2 Esports Misfits Misfits Gaming Splyce Splyce
GD@15: 550 GD@15: 494,4 GD@15: 361,1 GD@15: 312

No dobra, koniec tego honorowania marksmanów, ileż można. Teraz pora powiedzieć kilka słów o tych, którzy wypracowali sobie największą przewagę nad oponentem z tej samej pozycji. Tutaj ranking zdominował Cabochard i „zdominował” to chyba najbardziej trafne słowo. Francuz wyprzedził drugiego w zestawieniu Rekklesa o ponad trzysta sztuk złota. Pozostali gracze nie byli już tak błyszczący zapisując wynik niższy niż 500 GD@15.

GD@15 DreamTeam

Cabochard
Lucas Simon-Meslet
Xerxe
Andrei Dragomir
Febiven
Fabian Diepstraten
Rekkles
Martin Larsson
Mikyx
Mihael Mehle
GD@15: 861,1 GD@15: 312 GD@15: 361,1 GD@15: 550 GD@15: 187,5

Kolejny jeszcze niewidziany zawodnik, witamy Fabiana „Febiven” Diepstratena. Reprezentant Misfits Gaming (a dokładnie jedyny reprezentant Misfits Gaming w tym artykule) pojawił się co prawda w ogólnym rankingu, ale większym osiągnięciem niż czwarte miejsce ogółem wydaje się być pokonanie takich gwiazd jak Caps czy… Caps. To właśnie midlaner G2 był drugi w zestawieniu, ale to nie ma większego znaczenia, bo Febiven wykręcił wynik lepszy o blisko 200 sztuk złota. Dla tych, którzy nie wiedzą, to dość dużo.

Jak kombajn!
Statystyka sumy zadanych obrażeń w przeliczeniu na minutę. (DMGPM = damage per minute)

1. | Perkz | Luka Perković
DMGPM: 587
G2 Esports

2. | Caps 3. | Kobbe 4. | Crownshot 5. Patrik
Rasmus Winther Kasper Kobberup Juš Marušič Patrik Jírů
G2 Esports Splyce Splyce SK Gaming Origen Origen
DMGPM: 553 DMGPM: 543 DMGPM: 535 DMGPM: 507

Perkz zdążył już udowodnić wszystkim sceptykom, że zmiana roli nie musi wiązać się z licznymi problemami. Pokazuje to chociażby ranking zadanych obrażeń na minutę, którego liderem jest właśnie Chorwat. Perkz ma również najlepszy wynik DPM w pojedynczym meczu LEC – w starciu z Rogue w ramach drugiego tygodnia marksman G2 zadawał co minutę… 1130 obrażeń! Na drugim miejscu rankingu uplasował się kolega Perkza z drużyny, Caps.

DMGPM DreamTeam

Wunder
Martin Hansen
Jankos
Marcin Jankowski
Caps
Rasmus Winther
Perkz
Luka Perković
Mikyx
Mihael Mehle
DMGPM: 484 DMGPM: 333 DMGPM: 553 DMGPM: 587 DMGPM: 192

Perkz i Caps nie są jedynymi graczami G2, którzy prezentowali największy współczynnik zadanych obrażeń na minutę spośród graczy z tej samej pozycji. Cała piątka Samurajów, włącznie z Marcinem „Jankosem” Jankowskim, była najbardziej brutalnymi graczami. Co ciekawe, drugie miejsce w rankingu dżungleró zajął Oskar „Selfmade” Boderek, zaś w zestawieniu wspierających – Jakub „Jactroll” Skurzyński.

Basen, jezioro, a może i ocean
Stosunek unikalnych bohaterów w puli danego gracza do rozegranych meczów. (UC=unique champions ratio). Statystyki pochodzą z serwisu Gamepedia.

1. | Nukeduck | Erlend Våtevik Holm
UC: 14
Origen Origen

2. | Kikis 3. | Wunder 3. | Caps 3. Kobbe
Mateusz Szkudlarek Martin Hansen  Rasmus Winther Kasper Kobberup
Rogue G2 Esports G2 Esports Splyce Splyce
UC: 13 UC: 12 UC: 12 UC: 12

Rok kaczki w Europie trwa już od ponad dwunastu miesięcy. Choć Erlenda „Nukeducka” Våtevika Holma nie widzieliśmy we wcześniejszych zestawieniach, Norweg po raz kolejny pokazał niebywały zasób bohaterów. W osiemnastu rozegranych grach pokazał swoje umiejętności na czternastu unikalnych czempionach. Niewiele mniej rozmaitości widzieliśmy u Mateusza „Kikisa” Szkudlarka, który w takiej samej liczbie gier wyciągnął 13 różnych postaci. Jednak Nukeduck będzie jeszcze miał okazję powiększyć swoją pulę, bowiem już 6 kwietnia stanie do walki o wielki finał LEC.

UC DreamTeam

Wunder
Martin Hansen
Kikis
Mateusz Szkudlarek
Nukeduck
Erlend Våtevik Holm
Kobbe
Kasper Kobberup
Jactroll
Jakub Skurzyński
UC: 12 UC: 13 UC: 14 UC: 12 UC: 9

Czterech z pięciu graczy DreamTeamu widzieliśmy już w ogólnym rankingu, a ostatnim elementem układanki jest Jakub „Jactroll” Skurzyński. Co prawda taki sam wynik miał Kang „Gorilla” Beom-hyun, ale Jactroll miał w lepszy stosunek wygranych u większości postaci. Warto tu zwrócić uwagę zwłaszcza na Kobbego, którego już kilkukrotnie mieliśmy okazję widzieć w czołówce powyższych rankingów. Duński marksman pokazuje, że nie trzeba twardo trzymać się jednej postaci, aby osiągnąć sukces.

Statystyki bohaterów

Teraz przyjrzymy się najskuteczniejszym czempionom na Summoner’s Rift. Aby przedstawić najbardziej miarodajne statystyki zdecydowaliśmy się ograniczyć tylko do tych czempionów, których widzieliśmy na Summoner’s Rift przynajmniej 10 razy, czyli w przynajmniej dziesięciu procentach wszystkich gier. To oczywiście nie dotyczy pierwszej kategorii.

Najczęściej widoczni
Procentowa obecność w fazie picków i banów (P&BP = pick and ban presence).

1. | Lucian
P&BP: 97,8% (30P + 59B / 91)

2. | Jayce 3. | Lissandra 4. | Karthus 4. Urgot
P&BP: 71,43% P&BP: 68,13% P&BP: 67,03% P&BP: 67,03%

Niezależnie od zmian podczas fazy zasadniczej LEC, jedna postać pojawiała się w prawie każdym możliwym meczu. Luciana, bo o nim mowa, nie oglądaliśmy tylko w dwóch potyczkach. Co ciekawe, obie odbyły się podczas siódmego tygodnia, a jedną z drużyn w obu było Origen. I choć Lucian nie został najczęściej wybieraną postacią, to 59 banów w jego kierunku wyraźnie daje do zrozumienia, że drużyny widziały w nim największe zagrożenie.

Warto też zaznaczyć, że Jayce znalazł się na drugim miejscu.

Zabijać i nie ginąć
Stosunek sumy zabójstw i asyst do śmierci.

1. | Kai’Sa
KDA: 7,76 (121/33/135)

2. | Jayce 3. | Zoe 3. | Olaf 5. | Lucian
KDA: 4,71 KDA: 4,65 KDA: 4,40 KDA: 4,32

Jeśli jakaś postać przoduje w rankingu KDA wyprzedzając kolejną o trzy jednostki, to wiedz, że coś się dzieje. 121 zabójstw przy tylko 33 zgonach to nie jedyna statystyka, jaką mogłaby pochwalić się Kai’Sa, gdyby nie była tylko postacią w grze. To właśnie ona zdobyła oba pentakille podczas fazy zasadniczej LEC, a ponadto była najlepszym wyborem dla marksmanów pod względem zdobytej farmy, złota oraz zadanych obrażeń.

Warto też zaznaczyć, że Jayce znalazł się na drugim miejscu.

Bohater wybrany, meczyk wygrany
Procentowa liczba wygranych gier. Statystyki pochodzą z serwisu Gamepedia.

1. | Rek’Sai
Win%: 75% (9 – 3)

2. | Jayce 2. | Gragas 4. | Draven 5. Olaf
Win%: 71,4% Win%: 71,4% Win%: 69,2% Win%: 68,8%

Rek’Sai może i pochodzi z Pustki, ale wybór jej okazywał się strzałem nie w pustkę, a w dziesiątkę. Na cztery rozegrane mecze z jej udziałem tylko raz drużyna z nią w kompozycji opuszczała Summoner’s Rift jako pokonana. Co prawda nie pokazała się zbyt często, ale tak wysoki procent zwycięstw nie był dziełem przypadku – pokazuje to chociażby solidne KDA na poziomie 4,21.

Warto też zaznaczyć, że Gragas zdobył srebrny medal w tym zestawieniu. Razem z Jaycem, który (również) znalazł się na drugim miejscu.


Już dzisiaj czeka nas pierwsze starcie wiosennych play-offów LEC. O awans do kolejnej fazy powalczą Fnatic i Team Vitality. To spotkanie rozpocznie się o 18:00. Po więcej informacji dotyczących najbardziej prestiżowych rozgrywek LoL-a na Starym Kontynencie zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Secret pierwszą drużyną pewną występu na MDL Disneyland Paris Major

Na niedawno zakończonym CORSAIR DreamLeague Season 11 Team Secret po raz pierwszy w trakcie trwającej odsłony Dota Pro Circuit nie dotarł do finału Ma...