fot. ESL/Adam Łakomy

cajunb żegna się z OpTic!

Po niespełna czternastu miesiącach przygoda René „cajunab” Borga z OpTic Gaming dobiega końca. Jak oficjalnie dziś potwierdzono, 29-latek opuści nie tylko podstawowy skład, ale i całą organizację, dzięki czemu będzie mieć wolną rękę podczas poszukiwań nowego pracodawcy.

Borg trafił pod skrzydła północnoamerykańskiej organizacji w lutym 2018 roku, gdy to z jego usług zrezygnowało North. W kolejnych miesiącach ekipa cajunab radziła sobie ze zmiennym szczęściem, chociaż udało jej się awansować na FACEIT Major London 2018, a także sięgnąć po wicemistrzostwo cs_summit 3. Niemniej nie obyło się również bez rozczarowań, zaś czara goryczy przelała się w ostatnich tygodniach, gdy ekipa nie zdołała dostać się na Intel Extreme Masters w Katowicach i Sydney oraz DreamHack Masters Dallas 2019.

Mój czas w OpTic kończy się. Przeżyłem tu świetne chwile i życzę moim byłym kolegom powodzenia, mam nadzieję, że uda im się osiągnąć sukcesy, na jakie OpTic zasługuje. Kibice byli tu fantastyczni i chciałbym podziękować im za to, że zawsze nas wspierali, niezależnie od okoliczności – przyznał Duńczyk za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Jednocześnie 1 kwietnia wygasa moja umowa, co oznacza, że będę wolnym zawodnikiem, więc zapraszam do kontaktu, jeśli ktoś jest mną zainteresowany – dodał.

W tej sytuacji skład OpTic Gaming prezentuje się następująco:

  • Kristian „k0nfig” Wienecke
  • Marco “Snappi” Pfeiffer
  • Jakob „JUGi” Hansen
  • Ismail „refrezh” Ali
  • Casper „ruggah” Due – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Carmac: Klimatu IEM-u w Katowicach nie da się powtórzyć