fot. StarLadder

x-kom rozstaje się z trenerem po zaledwie 17 dniach!

17 dni – tyle potrwała przygoda Neila „NeiLa_M” Murphy’ego z x-kom teamem. Choć może trudno w to uwierzyć, to po tak krótkim czasie obie strony zdecydowały się na zaskakujące zakończenie współpracy.

Zanim Murphy wstąpił w szeregi polskiej organizacji, pracował przede wszystkim na brytyjskiej scenie, m.in. w Teamie Infused, natomiast w marcu 2018 roku wraz z międzynarodowym miksem MANS NOT HOT dołączył do The Imperial. Niedawno natomiast przyszła pora na x-kom, który pod wodzą 29-letniego trenera rozegrał zaledwie kilka oficjalnych spotkań. Ostatnie z nich, przeciwko FATE eSports.eu w play-offach ESEA Advanced, miało miejsce zaledwie wczoraj i zakończyło się zwycięstwem Polaków. Teraz Daniel „STOMP” Płomiński i spółka czekają na kolejnego rywala na drodze do awansu do ESEA Mountain Dew League, zmierzą się z nim jednak już bez pomocy Murphy’ego.

Sytuacja, w której się znaleźliśmy, jest stosunkowo świeża, nie zaczęliśmy poszukiwań – przyznał w oficjalnym oświadczeniu Mateusz „Sówek” Kowalczyk, menadżer x-komu. – Mamy research zrobiony podczas ostatniego poszukiwania trenera. Obecnie Oskarish z naszym analitykiem, Maciejem „Lilou” Mozelukiem, będą prowadzili treningi i jestem pewien, że nie zostaniemy w tyle, a tym bardziej nie spowoduje to żadnego regresu. Zdecydowanie nie będziemy wybierać kogoś na szybko, aby załatać ten brak, nie chcemy na szybko łatać tej dziury – dodał.

W tej sytuacji skład x-kom teamu prezentuje się następująco:

  • Krzysztof „Goofy” Górski
  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Oskar „oskarish” Stenborowski
  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Krwawa klątwa, pierwszy dodatek do Gwinta, już dostępna

Na fanów Gwinta czeka prawdziwa gratka. Dziś bowiem na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One zadebiutował pierwszy oficjalny dodatek do...