STS
x-kom stomp
fot. GG League/Maciej Kołek

Endpoint kolejną przeszkodą na drodze x-komu do ESEA MDL

Po krótkiej przerwie x-kom team powraca do walki o miejsce w ESEA Mountain Dew League. Tym razem rywalem polskiej formacji będzie brytyjski Team Endpoint – jeżeli rodzima piątka ominie i tę przeszkodę, to zagwarantuje sobie udział przynajmniej w barażach o awans.

x-kom team vs Team Endpoint
20:00 (BO3)

W minionych dniach wyższość Daniela „STOMPA” Płomińskiego i spółki musiały uznać już SJ Gaming oraz FATE eSports. Teoretycznie nie byli to rywale zbyt wysoko notowani, ale podobnie jest w przypadku Endpoint, wydaje się więc, że przed Polakami spora szansa na przejście do półfinału ESEA Advanced. Z drugiej strony trudno orzec jaki wpływ na x-kom mieć będzie niedawne niespodziewane rozstanie z dotychczasowym szkoleniowcem, Neilem „NeiLem_M” Murphym, który zrezygnował z pracy po zaledwie siedemnastu dniach. Fakt ten nie wpłynął zbyt dobrze na atmosferę wokół zespołu, co dzisiejszy oponenci nadwiślańskiej piątki będą zapewne chcieli wykorzystać.

Anglojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy x-kom teamem a Teamem Endpoint dostępna będzie na kanale DEFINE na Twitchu.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TSM pokonuje Echo Fox i zamyka grono półfinalistów LCS 2019 Spring

Poznaliśmy ostatniego półfinalistę play-offów wiosennej rundy League of Legends Championship Series 2019. Minionej nocy w szranki o miejsce w półfinał...