fot. ESL

kamil i Zorineq poznali grupowych rywali na Cobx Masters

Już za kilka dni w Mumbaju rozpocznie sie turniej Cobx Masters, na którym zagrają również dwaj Polacy. Kamil „kamil” Kamiński i Adrian „Zorineq” Kołodziejski, którzy od miesiąca są członkami indyjskiej formacji Global eSports, poznali właśnie grupowych rywali. Już teraz można stwierdzić, że łatwo o triumf nie będzie.

Na drodze naszych rodaków w pierwszym etapie rywalizacji staną bowiem Grayhound Gaming oraz B.O.O.T-dream[S]cape. Pierwsza z wymienionych ekip na początku tego roku grała najpierw na Minorze, a później na IEM Katowice 2019 CS:GO Major. Co prawda z zawodów wywodząca się z Australii piątka odpadła już po trzech meczach, ale zdobyła bardzo cenne doświadczenie. B.O.O.T-d[S] na ostatnim Majorze nie grało, ale w ubiegłym roku występowało chociażby na azjatyckim Minorze przez Majorem w Londynie czy IEM Shanghai.

Grupy Cobx Masters 2019 przedstawiają się następująco:

Grupa A Grupa B
MVP PK Global eSports
Signify Grayhound Gaming
Alpha Red B.O.O.T-dream[S]cape

Cobx Masters 2019 odbędzie się 5-7 kwietnia w Mumbaju. Pula nagród turnieju to aż 100 000 dolarów, a triumfator zgarnie 60% tej kwoty.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zero zwycięstw, osiem porażek – tragiczny bilans PACT w Challenger League

Szanse Actina PACT na utrzymanie w Challenger League maleją w zastraszającym tempie. Ekipa, która jeszcze przed startem sezonu zapowiadała walkę o awa...

>