Vegi
fot. ESL

Dziś debiut Vegiego w Virtus.pro, AGO podejmie Nordavind *

Kolejny dzień to kolejne spotkania Polaków w zagranicznych rozgrywkach. Tym razem w akcji zobaczymy AGO Esports oraz Virtus.pro. Szczególną uwagę warto będzie zwrócić na mecz tej drugiej ekipy – wszak dziś w jej barwach po raz pierwszy zagra nowy testowany zawodnik.

OwmS vs Virtus.pro
17:00 (BO1)

transmisja

Mowa tutaj o Arku „Vegim” Nawojskim, który przejął piąty fotel po swoim koledze z Actina PACT, Kamilu „Sobolu” Sobolewskim. W debiucie 18-latka na Virtusów czeka teoretycznie dość łatwy przeciwnik, Polakom przyjdzie bowiem podjąć wschodnioeuropejski miks OwmS, w którym znalazło się miejsce m.in. dla Sergeya „starixa” Ischuka czy Dmitrya „hoocha” Bogdanova. Tak czy inaczej, na ten moment zarówno zespół VP, jak i jego rywale mają na swoim koncie po jednym triumfie w Kalashnikov Cup Season 2 i dzisiejsza wygrana przybliży któryś ze składów do awansu do fazy pucharowej.

AKTUALIZACJA: Mecz pomiędzy OwmS a Virtus.pro ostatecznie nie zostanie rozegrany, gdyż przeniesiono go na inny termin.

AGO Esports vs Nordavind
18:00 (BO3)

transmisja

Trwa LOOT.BET Season 2, w którym dane nam będzie oglądać aż trzy zespoły z Polski. Co prawda na razie swoje spotkanie rozegrał tylko x-kom team, ale dziś do tej formacji dołączy również AGO Esports. Na starcie zmagań Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka spotkają się ze sformowanym niedawno nowym składem Nordavind, w którym znalazło się kilku rozpoznawalnych na międzynarodowej arenie nazwisk. Teoretycznie nie powinno być więc łatwo, ale należy pamiętać, że norwesko-duńska ekipa dopiero zaczęła wspólną grę i ma za sobą tylko jeden oficjalny pojedynek, podczas którego musiała uznać wyższość HAVU Gaming.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Porażka x-komu w pierwszym meczu LOOT.BET Season 2

Choć x-kom team w ostatnich dniach rzadko zawodził w zmaganiach internetowych, to tym razem nasi rodacy musieli uznać wyższość rywali. Oskar "oskarish...