fot. Riot Games

huhi odchodzi z 100 Thieves po nieudanym wiosennym splicie

Z pewnością nie tak wyobrażali sobie wiosenny split reprezentanci 100 Thieves. Pierwszą część trwającego sezonu w League of Legends Championship Series formacja ta zakończyła bowiem z zaledwie czterema zwycięstwami na swoim koncie. Nic więc dziwnego, że jej szeregi opuścił właśnie jeden z zawodników.

Członkiem 100 Thieves nie jest już Choi „huhi” Jae-hyun, który do ekipy trafił w listopadzie ubiegłego roku. Zawodnik ściągnięty został, by zastąpić na środkowej alejce Yoo „Ryu” Sanga-wooka, ale zmiana ta amerykańskiej ekipie najwyraźniej nie wyszła na dobre. Uczestnicy ubiegłorocznych Mistrzostw Świata w League of Legends tylko sporadycznie sięgali po zwycięstwa, a sam huhi ostatecznie został przesunięty do akademii 100T. Tam rozegrał cztery mecze – dwa wygrał i tyle samo razy ulegał rywalom.

Co dalej z dotychczasowym midlanerem Złodziei? We wpisie na Twitterze czytamy, że huhi nie ma zamiaru się poddawać i już zaczął rozglądać się za nowym pracodawcą. Jak sam zaznaczył, jest otwarty na propozycje od drużyn z LCS oraz akademii. Jest zainteresowany zarówno grą na środkowej alejce, jak i w dżungli oraz w roli wspierającego.

Skład 100 Thieves przedstawia się następująco:

Kim „Ssumday” Chan-ho
Andy „AnDa” Hoang
Max „Soligo” Soong
Bae „Bang” Jun-sik
Zaqueri „aphromoo” Black
Neil „pr0lly” Hammad
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

babybay opuszcza SF Shock na rzecz Atlanta Reign

Wewnątrz Overwatch League doszło do kolejnego transferu. Na zmianę barw klubowych zdecydował się bowiem Andrej "babybay" Francisty, który w poszukiwan...