STS
fot. EPICENTER

swag i spółka znaleźli nową organizację!

Swole Patrol to już przeszłość! Ekipa, której częścią jest m.in. Braxton „swag” Pierce wreszcie znalazła bowiem chętną do jej zatrudnienia organizację. Tą okazało się kanadyjskie Lazarus, które dotychczas posiadało w swoich szeregach jedynie kobiecy skład.

Dla Pierce’a jest to kolejna już próba powrotu na międzynarodowe salony sceny CS:GO. Dotychczas młody Amerykanin, zbanowany w przeszłości za ustawianie spotkań w słynnej aferze iBUYPOWER, nie miał zbyt wielkiego szczęścia, wobec czego w marcu tego roku zmuszony był powołać do życia nowy zespół. W tym, poza nim, znaleźli się m.in. uczestnik ostatniego Majora, Jordan „Zellsis” Montemurro, a także znany z Counter Logic Gaming i Ghost Gaming Yassine „Subroza”‚ Taoufik. Ekipa miała poważne plany, ale brakowało jej wsparcia organizacji, zaś dożywotnie zawieszenie swaga na pewno niczego nie ułatwiało.

Niemniej wreszcie amerykańsko-kanadyjski skład dopiął swego. Od teraz będzie on rywalizować pod banderą Lazarus, dla którego będzie to pierwsza przygoda z męskim Counter-Strikiem. Po raz pierwszy Pierce i spółka wystąpią w nowych barwach podczas 9. sezonu ESL Pro League, który dla nich startuje 16 kwietnia. Podopieczni Danny’ego „fRoDa” Montanera jako beniaminek będą rywalizować w grupie B, gdzie poza nimi znalazły się również compLexity Gaming, Ghost Gaming oraz Team Liquid.

Nowy skład Lazarus prezentuje się następująco:

  • Braxton „swag” Pierce
  • Jordan „Zellsis” Montemurro
  • Michael „dapr” Gulino
  • Gage „Infinite” Green
  • Yassine „Subroza” Taoufik
  • Daniel „fRoD” Montaner – trener
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FC Barcelona zatrudnia nową dywizję esportową

Kluby sportowe coraz chętniej decydują się na wkroczenie w świat esportu, w którym upatrują możliwości dalszego promowania swojej marki oraz pozyskiwa...