STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

dennis wraca do składu Ninjas in Pyjamas!

Zaledwie miesiąc trwała absencja Dennisa „dennisa” Edmana. 28-letni Szwed, który 11 marca ustąpił ze składu Ninjas in Pyjamas, dziś do niego powrócił. Tym samym zabrakło miejsca dla Williama „drakena” Sundina, który wspierał ekipę przez ostatnie tygodnie.

Wszystko zaczęło się w marcu, krótko po zakończeniu Intel Extreme Masters Katowice 2019. To właśnie wtedy Edman nieoczekiwanie ogłosił, że tymczasowo wycofuje się z zawodowego grania, motywując swoją decyzję m.in. stale nasilającym się poczuciem zmęczenia. W związku z tym włodarze NiP-u postanowili tymczasowo zaangażować dobrze sobie znanego drakena, który współpracował już z nimi między 2017 a 2018 rokiem. 23-latek w ostatnim czasie wziął wraz z zespołem udział w BLAST Pro Series São Paulo 2019 i StarSeries i-League Season 7, ale na żadnej z tych imprez szwedzka drużyna nie dotarła nawet do podium. I pewne jest, że z Sundinem już tego nie dokona.

Miesiąc odpoczynku i relaksu to nawet więcej niż potrzebowałem i teraz wszystko to dobiegło końca – ogłosił dennis w swoim oświadczeniu. – Jestem niesamowicie podekscytowany swoim powrotem, gdyż trudno było oglądać te wszystkie spotkania z domu. Wszystko, czego wówczas chciałem, to wrócić na serwer i trafić kilka głów. Niemniej wierzę, że ta przerwa pomoże zarówno mi, jak mi mojej drużynie w tym, by grać lepiej niż wcześniej. Więcej Majoró, lepsze miejsca i wiele chorych spotkań nadchodzą. Panie i panowie, lepiej bądźcie gotowi – dodał.

W tej sytuacji skład Ninjas in Pyjamas prezentuje się następująco:

  • Patrik „f0rest” Lindberg
  • Christopher „GeT_RiGhT” Alesund
  • Fredrik „REZ” Sterner
  • Dennis „dennis” Edman
  • Jonas „Lekr0” Olofsson
  • Faruk „pita” Pita – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

QuickScope: Pięć zmian, które chciałbym zobaczyć w MM-ach

Tryb turniejowy to pierwszoplanowy tryb rozgrywki w Counter-Strike'u: Global Offensive. To właśnie popularne matchmakingi cieszą się największą popula...