fot. BLAST Pro Series/Adela Sznajder

Czas na kolejny przystanek BLAST Pro Series! Na początek m.in. MIBR kontra Na`Vi

Dziś prawdziwe nagromadzenie emocji. Wszak przed nami Charleroi Esports 2019 i pierwsza kolejka ESL Pro League, a na tym emocje się nie kończą. Wieczorem startuje bowiem BLAST Pro Series Miami 2019, czyli druga w tym roku impreza organizowana pod szyldem RFRSH.

Jak przy okazji każdego turnieju z tego cyklu, także i tym razem w gronie uczestników zobaczymy samych przedstawicieli światowej czołówki. Nie zabraknie oczywiście triumfatorów dwóch ostatnich Majorów z Astralis, którzy w pierwszym meczu zmierzą się z Cloud9. Na C9 warto będzie zresztą zwracać szczególną uwagę, bo ekipa ta po raz pierwszy zaprezentuje się publice wraz z pozyskanymi niedawno Danielem „vice” Kimem oraz René „cajunemb” Borgiem. Równolegle swój mecz rozgrywać będą też MIBR i Natus Vincere oraz Team Liquid i FaZe Clan. Gołym okiem widać więc, że potencjalnie hitowych starć nie zabraknie. Zabraknie za to Cache’a – mapa ta podczas zawodów BLAST Pro Series użyta zostania po raz ostatni, ale akurat dziś jej nie uświadczymy.

Dzisiejszy harmonogram prezentuje się następująco:

12 kwietnia

1. runda

23:00 MIBR vs Natus Vincere Nuke
23:00 Astralis vs Cloud9 Inferno
23:00 Team Liquid vs FaZe Clan Nuke
13 kwietnia

2. runda

00:30 Cloud9 vs Team Liquid Overpass
00:30 FaZe Clan vs MIBR Mirage
00:30 Astralis vs Natus Vincere Inferno

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale BLAST Pro Series na Twitchu. Po więcej informacji na temat BLAST Pro Series Miami 2019 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ja też chcę zmian w swoim składzie, czyli raport transferowy z europejskiej ESL Pro League

Czas do pierwszego pojedynku w ramach 9. sezonu ESL Pro League można odliczać już w godzinach. Z uwagi na jeden fakt dziewiąty sezon organizowanych pr...