fot. ESL/Jennika Ojala

Charleroi Esports: G2 przegrywa z Epsilon w meczu otwarcia grupy B

Za nami pierwszy mecz rozgrywany w ramach grupy B podczas Charleroi Esports. W nim dość niespodziewanie Epsilon Esports pokonał G2 Esports i znacząco przybliżył się dzięki temu do awansu do play-offów turnieju.

G2 Esports 8 : 16 Epsilon Esports

(Charleroi Esports – mecz otwierający grupy B)
8 7 Train 8 16
1 8

Epsilon Esports swoją przygodę na Charleroi Esports rozpoczął od triumfu w pierwszej pistoletówce. Po chwili ich rywale odrobili straty i na chwilę przejęli inicjatywę. Wielonarodowościowa ekipa nie miała jednak zamiaru się poddać i wkrótce, nie dość, że doprowadziła do remisu, to wyszła jeszcze na jednopunktowe prowadzenie pod koniec połówki.

Po zamianie stron sytuacja G2 Esports zaczęła się coraz bardziej komplikować ze względu na kolejne rundy wygrywane przez ekipę Joey’a „CRUC1ALA” Steusela. Mimo wielu prób pokonania rywali piątka Francuzów zdołała w drugiej części meczu zgarnąć tylko jedno oczko i już wkrótce uległa przeciwnikom 8:16.

Niebawem rozpocznie się kolejne spotkanie w grupie A, a w nim Sprout podejmie Team LDLC. Przypomnijmy, iż dzisiaj w akcji zobaczymy także Virtus.pro. Pojedynek z udziałem Polaków planowo rozpocząć ma się o 20:00. Po więcej informacji na temat Charleroi Esports 2019 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Lucker

Pątko w piątki: Balonik pękł

Po fantastycznym, pięciogodzinnym finale pierwszego sezonu Ultraligi pomiędzy devils.one oraz Rogue Esports Club z niecierpliwością czekaliśmy na wyst...

>