STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Rewolucja w PRIDE. Trzech graczy żegna się z Orłami

Po zakończeniu pierwszego sezonu Ultraligi zmiany w składach uczestników wydawały się nieuniknione. Mniejszych lub większych modyfikacji dokonały już Illuminar Gaming i Actina PACT, a dzisiaj do grona tego dołączyło PRIDE. Organizacja z orłem w logo ogłosiła rozstanie z aż trzema zawodnikami. PRIDE opuścili Karol „Konektiv” Wojciechowski, Artur „Rybson” Gębicz oraz Szymon „Rektiv” Rybka, grający odpowiednio […]

Po zakończeniu pierwszego sezonu Ultraligi zmiany w składach uczestników wydawały się nieuniknione. Mniejszych lub większych modyfikacji dokonały już Illuminar Gaming i Actina PACT, a dzisiaj do grona tego dołączyło PRIDE. Organizacja z orłem w logo ogłosiła rozstanie z aż trzema zawodnikami.

PRIDE opuścili Karol „Konektiv” Wojciechowski, Artur „Rybson” Gębicz oraz Szymon „Rektiv” Rybka, grający odpowiednio na górnej alei, w dżungli oraz na midzie. Wszyscy trzej zasilili szeregi Orłów w styczniu tego roku, dołączając z trzech różnych drużyn walczących w zerowym sezonie rozgrywek Polsat Games. Konektiv grał wcześniej w Pompa Teamie, zaś Rybson i Rektiv reprezentowali barwy Piasta Gliwice, dopóki dżunglerem nie zainteresowała się Akademia.

Żadnej z tych formacji nie zobaczyliśmy jednak w pierwszym sezonie, a trójka zawodników razem z Damianem „deflesem” Filipowem i Adrianem „Trymbim” Trybusem utworzyła piątkę gotową do walki o mistrzostwo Ultraligi pod banderą Orłów. Ostatecznie jednak Rybson i spółka musieli zadowolić się czwartym miejscem po porażce z Illuminar Gaming w meczu drugiej rundy play-offów.

Tak prezentuje się obecny skład PRIDE w League of Legends:

Damian „defles” Filipow
Adrian „Trymbi” Trybus
Kuba „Over” Seweryn

Na chwilę obecną nie wiemy, gdzie trafi ta trójka zawodników ani kto zajmie ich miejsce w PRIDE. Na odpowiedź na drugie pytanie nie będziemy musieli jednak długo czekać, gdyż organizacja zapowiedziała, że już jutro poznamy więcej informacji dotyczących jej dywizji League of Legends.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
HUNDEN

Tricked pojedzie na Copenhagen Games w zastępstwie za Heroic

Do startu Copenhagen Games 2019 zostało zaledwie kilka dni, stąd organizatorzy szybko musieli znaleźć zastępstwo dla Heroic, które przed kilkunastoma...