HUNDEN
fot. DreamHack

Tricked pojedzie na Copenhagen Games w zastępstwie za Heroic

Do startu Copenhagen Games 2019 zostało zaledwie kilka dni, stąd organizatorzy szybko musieli znaleźć zastępstwo dla Heroic, które przed kilkunastoma godzinami podało informację o wycofaniu się z udziału w duńskim turnieju. Padło na inną lokalną drużynę – Tricked Esport.

Skandynawska formacja skorzystała z zaproszenia last minute, dzięki czemu po raz pierwszy od warszawskich kwalifikacji do GG League pojawi się na turnieju lanowym. Jak na razie Duńczycy nie prezentują wybitnej formy. W trakcie wspomnianych zawodów w stolicy Polski w półfinale lepsze okazało się devils.one, nie oddając rywalom ani jednej mapy. Sprawy nie ułatwia także brak stałego piątego gracza. Na razie Tricked korzysta więc z usług byłego gracza Fragsters – Lucasa „Bubskiego” Andersena i wszystko wskazuje na to, że 20-latek pomoże rodzimej ekipie także podczas zawodów w Kopenhadze.

Dotychczasowa lista uczestników Copenhagen Games 2019 prezentuje się następująco:

forZe Epsilon Esports Sprout Tricked Esport

Stawkę uczestników imprezy uzupełnią kolejne cztery formacje, które o awans powalczą na poprzedzających główną część turnieju eliminacjach rozgrywanych na miejscu zawodów. Decydujące pojedynki rozegrane zostaną natomiast 19 i 20 kwietnia w centrum konferencyjnym Lokomotivværkstedet. Łączna pula nagród imprezy wyniesie ok. 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Heroic bez trenera w ESL Pro League. Problemy wizowe peacemakera

Z obozu Heroic płyną nieprzyjemne dla kibiców tej formacji wieści. Okazuje się bowiem, że podczas nadchodzących spotkań ESL Pro League Season 9 skandy...