fot. AGO Esports/Michał Mazurek

AGO podejmie pogromców Virtus.pro w LOOT.BET/CS Season 2

Startuje czwarta seria zmagań w ramach LOOT.BET/CS Season 2, którą zainauguruje AGO Esports. Przed polską formacją druga już szansa, by zapewnić sobie miejsce w play-offach online’owych rozgrywek – wystarczy tylko pokonać Nemiga Gaming.

AGO Esports vs Nemiga Gaming
12:55 (BO3)

Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka swój awans mogli przypieczętować już w ubiegłym tygodniu. ale wtedy niespodziewanie polegli 0:2 z Tricked Esport. Kolejnym rywalem Polaków będzie więc Nemiga, która na początku kwietnia rozprawiła się już z inną rodzimą ekipą, Virtus.pro. Białorusini mają na swoim koncie także zwycięstwo z goszczącymi w Europie Brazylijczykami z Sharks Esport, chociaż już Chaos Esports Club okazał się dla nich zbyt mocny. Wydaje się, że podobnie może być z AGO, zwłaszcza że rodzima piątka ma za sobą całkiem udany miesiąc, w którym utrzymała swoje miejsce w czołowej dwudziestce rankingu HLTV.

Polskojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy AGO Esports a Nemiga Gaming obejrzeć będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału KXN Studio na Twitchu. Po więcej informacji na temat LOOT.BET/CS Season 2 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NRG rzutem na taśmę zapewnia sobie wyjazd na finały EPL, koniec przygody INTZ

NRG Esport to pierwsza ekipa z Ameryki Północnej, która zagwarantowała sobie udział w lanowych finałach ESL Pro League Season 9. Podopieczni Cheta "Im...

>