fot. eLadies

eLadies – projekt aktywizujący żeńską część społeczności CS:GO

Sandra „frida” Wojnowska powraca z kolejnym przedsięwzięciem mającym na celu aktywizację żeńskiej części polskiej społeczności CS:GO. Kontynuacją Akademiii Phoenix Hiro jest projekt eLadies, którego głównym zadaniem na ten rok jest zorganizowanie turnieju lanowego dla kobiet z udziałem najpopularniejszych zawodniczek, komentatorek i ekspertów.

Przypomnijmy, iż pod koniec ubiegłego roku w plebiscycie autorstwa STS-u to właśnie kobiece zawody CS:GO otrzymały ponad połowę głosów fanów esportu. Polski bukmacher przekazał więc autorom koncepcji 9 000 złotych, dzięki którym organizacja rozgrywek stała się możliwa. Zawody odbędą się między 19 a 21 lipca w Poznaniu, jednak nie oznacza to, iż wcześniej panować będzie nuda. Projekt obejmuje bowiem comiesięczne turnieje w serwisie allplay z upominkami ufundowanymi przez HyperX, a także HUB na platformie FACEIT, w którym również czekają nagrody.

Więcej aktualnych informacji na temat inicjatywy, a także linki do wszystkich zapisów znaleźć można na profilu eLadies na Facebooku.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Eliminacje do Games Clash Masters 2019 podczas Meet Pointu na PGE Narodowym

Przed nami Games Clash Masters 2019, czyli druga już edycja imprezy organizowanej na Gdynia Arenie. Turniej ponownie będzie miał charakter międzynarod...