Choć w normalnych warunkach spotkania rozgrywane w ramach Alienware Game Arena Season 1 - Split #2 nie przykuwają zapewne zbyt dużej uwagi fanów, to dziś jest jednak inaczej. Na serwerze pojawił się bowiem Filip "NEO" Kubski, który w Codewise Unicorns zajął miejsce Macieja "Luza" Bugaja!

Sytuacja ta jest o tyle istotna, iż zaledwie kilka tygodni temu Robert Gryn, właściciel firmy Codewise, potwierdził, iż rodzima organizacja prowadzi negocjacje właśnie z NEO, a także z Jarosławem „pashąBicepsem” Jarząbkowskim. Od tej pory rozważania na temat przyszłości Jednorożców toczyły się nieustannie, a dzisiejszy występ Kubskiego zapewne jeszcze bardziej podsyci emocje. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy angaż 31-latka ma charakter długoterminowy.

Transmisja z batalii między Codewise Unicorns a Teamem Unique dostępna jest pod tym adresem. Przypomnijmy, iż polski zespół niedawno rozstał się z Damianem "Falonem" Tworkiem, który zakończył karierę, a obecnie prowadzi poszukiwania piątego zawodnika. Lukę w szeregach CU na razie wypełnia szkoleniowiec nadwiślańskiej formacji – Damian "MdN" Kisielewski.