AGO
fot. DreamHack/Adela Sznajder

AGO poznało rywali w fazie grupowej DreamHack Open Rio 2019

Przed nami pierwszy w tym roku turniej z serii DreamHack Open. Impreza odbędzie się w malowniczym Rio de Janeiro, a udział w niej wezmą m.in. reprezentanci AGO Esports, którzy dziś poznali swoich rywali w fazie grupowej.

Przed Polakami teoretycznie łatwa grupa. Co oczywiste, najbardziej wymagającym oponentem będzie Valiance & Co, które w styczniu było o krok od zapewnienia sobie awansu na Intel Extreme Masters Katowice 2019. Ponadto Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka trafili na W7M Gaming, triumfatorów południowoamerykańskich eliminacji, i Sharks Esports – ta ostatnia ekipa będzie ich pierwszym przeciwnikiem. Bez wątpienia o wiele ciekawiej prezentuje się zbiór A, bo tam poza uczestnikami ostatniego Majora z AVANGAR i FURIA Esports mamy także rywalizujące na co dzień w ESL Pro League eUnited oraz dokooptowane w ostatniej chwili INTZ eSports.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B
AVANGAR AGO Esports
eUnited Sharks Esports
FURIA Esports Valiance & Co
INTZ eSports W7M Gaming

DreamHack Open Rio 2019 odbędzie się między 19 a 21 kwietnia, zaś jego łączna pula nagród wyniesie 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polska jednym z gospodarzy FIFA 19 Country Tournaments, zapisy startują już dziś

Nie lada gratka czeka w najbliższym czasie na graczy i fanów piłkarskiego symulatora w naszym kraju. Już za dwa tygodnie rozpocznie się bowiem polska...