STS
fot. Codewise Unicorns

Vex.esport z nowym składem, w drużynie byli gracze Codewise Unicorns i Onca Gaming

Vex.esport po krótkiej przerwie powraca na scenę CS:GO. Nadwiślańska organizacja, której reprezentanci brali udział w ubiegłorocznym Good Game League, tym razem postawiła na graczy o nazwiskach znanych osobom śledzącym rodzimą scenę.

Od teraz pod banderą Vex grać będą m.in. Olaf „olfii” Tyszkiewicz, Mateusz „Vanilla” Narbuntowicz i Maciej „burito” Jędrzejewski, którzy wraz z Onca Gaming wzięli udział w ostatnim sezonie ESL Mistrzostw Polski, wcześniej zaś związani byli z Alsen Teamem. Ale na tym znajome nicki się nie kończą – do składu trafił także Karol „Enzo’ Lasota. 21-latek największe sukcesy święcił z Codewise Unicorns, chociaż na swoim koncie ma też występy w barwach Pompa Teamu.

Przez pewien okres pokazywaliśmy już swoje umiejętności, ambicje i aspiracje. Dlatego organizacja, taka jak Vex.esport, zwróciła uwagę właśnie na nas – przyznał olfii w oficjalnym oświadczeniu. – Można nas kojarzyć jako byłych graczy Codewise Unicorns, Alsen Teamu czy Onca Gaming oraz z krajowych występów. Dzięki podpisaniu kontraktów z Vex możemy zdobywać czołowe miejsca na największych i najważniejszych turniejach w Polsce, a dzięki ofercie jaka została nam złożona jesteśmy w stanie całkowicie skupić się na grze i rozwijać się o wiele szybciej niż dotychczas – dodał.

Nowy skład Vex.esport prezentuje się następująco:

  • Olaf „olfii” Tyszkiewicz
  • Karol „Enzo’ Lasota
  • Mateusz „Vanilla” Narbuntowicz
  • Maciej „f1ku” Miklas
  • Maciej „burito” Jędrzejewski
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO

AGO poznało rywali w fazie grupowej DreamHack Open Rio 2019

Przed nami pierwszy w tym roku turniej z serii DreamHack Open. Impreza odbędzie się w malowniczym Rio de Janeiro, a udział w niej wezmą m.in. reprezen...