Oficjalnie: innocent i reatz nowymi zawodnikami x-komu!

Kilka tygodni temu włodarze x-komu, mimo niezłych wyników, niespodziewanie zdecydowali się na przeprowadzenie małej rewolucji kadrowej, zaś jej ofiarami padli Krzysztof „Goofy” Górski oraz Grzegorz „jedqr” Jędras, którzy wylądowali na ławce rezerwowych. Dziś oficjalnie znamy już ich następców, chociaż, co oczywiste, zaskoczenia nie ma.

Na stałe do drużyny dołączyli bowiem Paweł „innocent” Mocek oraz Paweł „reatz” Jańczak, którzy wspierali ją już od jakiegoś czasu jako zmiennicy. W przypadku tego pierwszego możemy mówić o powrocie do profesjonalnego grania po kilku miesiącach przerwy. 25-latek ma bowiem za sobą niezbyt udany 2018 rok, w trakcie którego wystąpił co prawda na Majorze, ale na tym jego osiągnięcia na dobrą sprawę się skończyły. Problemy zaczęły się jeszcze w Sprout, potem przyszedł stracony czas w Tempo Storm, a zakończyło się na nieudanych próbach stworzenia najpierw międzynarodowego, a potem również krajowego miksu – obie te drużyny nie przetrwały zbyt długo.

O wiele krócej trwał za to rozbrat z pro sceną reatza, który bieżący rok zaczął wszak jeszcze jako członek Teamu Kinguin, ale bardzo szybko odsunięto go od składu. Od tego momentu 24-letni zawodnik próbował swoich sił w 2k19PL, w którym grał także wspomniany już innocent. Niemniej zespół istniał zaledwie kilka tygodni i nie odniósł większych sukcesów, chociaż był bardzo blisko awansu na Charleroi Esports 2019. Tak czy inaczej, oba nowe nabytki x-komu na razie mają powody do zadowolenia, bo ich nowa drużyna świetnie radzi sobie w ESL Mistrzostwach Polski i jako jedyna nie doznała jeszcze goryczy porażki, dzięki czemu zajmuje pierwsze miejsce.

W tej sytuacji skład x-kom teamu prezentuje się następująco:

  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Oskar „oskarish” Stenborowski
  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Paweł „innocent” Mocek
  • Paweł „reatz” Jańczak
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ancient zbyt mocne dla Izako Boars. Druga porażka Polaków w UCC Summer Smash

Izako Boars z drugą porażką w UCC Summer Smash. Tym razem drużyna z Polski musiała uznać wyższość Teamu Ancient, który pokonał ją 2:0 – tym samym popu...