STS
fot. Izako Boars

Izako Boars zagra w lanowych eliminacjach do Games Clash Masters 2019

Od kilku dni wiemy, iż tegoroczna edycja Meet Pointu znów gościć będzie zawodników CS:GO, którzy przy okazji występu na PGE Narodowym w Warszawie powalczą też o przepustkę na Games Clash Masters 2019. Dziś poznaliśmy natomiast pierwszego uczestnika tych rozgrywek – mowa o Izako Boars. Popularne Dziki miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas zeszłorocznej odsłony Meet […]

Od kilku dni wiemy, iż tegoroczna edycja Meet Pointu znów gościć będzie zawodników CS:GO, którzy przy okazji występu na PGE Narodowym w Warszawie powalczą też o przepustkę na Games Clash Masters 2019. Dziś poznaliśmy natomiast pierwszego uczestnika tych rozgrywek – mowa o Izako Boars.

Popularne Dziki miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas zeszłorocznej odsłony Meet Pointu, lecz od tego czasu w polskiej drużynie doszło oczywiście do wielu zmian. Ostatnie z nich miały miejsce pod koniec stycznia, gdy do zespołu dołączyli Sebastian „NEEX” Trela oraz Patryk „Patitek” Fabrowski. Już w nowym składzie IB zdołało zapewnić sobie utrzymanie w ESEA Mountain Dew League, a także wystąpiło na LanTrek 2019. Polacy nie będą jednak dobrze wspominać wyjazdu do Finlandii, ponieważ dosyć niespodziewanie zajęli ostatnie miejsce w swojej grupie. W najbliższych tygodniach Izako Boars czeka natomiast rywalizacja w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019.

Lanowe eliminacje do Games Clash Masters 2019 odbędą się między 24 a 26 maja. W imprezie udział weźmie osiem formacji, z czego jeszcze cztery z nich otrzymają bezpośrednie zaproszenia od organizatorów. Ostatecznie awans na zawody główne zagwarantuje sobie tylko triumfator całych zmagań.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja PUBG #28: Nagrody za biegłość w używaniu broni oraz balans lootu na Erangel

Na serwerach testowych PlayerUnknown's Battlegrounds pojawiła się już najnowsza aktualizacja, która została oznaczona numerem #28. Producenci popularn...