STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Kolejni uczestnicy ESL Pro League zmieniają pracodawcę tuż przed startem sezonu

Na dwa dni przed inauguracją dziewiątego sezonu ESL Pro League kolejny uczestniczący skład zdecydował się zmienić swojego pracodawcę. Tym razem padło na reprezentantów FULL SEND, którzy od teraz występować będą pod banderą kostarykańskiej organizacji Infinity Esports. Kolumbijsko-gwatemalski zespół udział w najwyższej klasie rozgrywkowej zagwarantował sobie w marcu tego roku, docierając do wielkiego finału ESL LA […]

Na dwa dni przed inauguracją dziewiątego sezonu ESL Pro League kolejny uczestniczący skład zdecydował się zmienić swojego pracodawcę. Tym razem padło na reprezentantów FULL SEND, którzy od teraz występować będą pod banderą kostarykańskiej organizacji Infinity Esports.

Kolumbijsko-gwatemalski zespół udział w najwyższej klasie rozgrywkowej zagwarantował sobie w marcu tego roku, docierając do wielkiego finału ESL LA League Season 3. Dla graczy z Ameryki Południowej był to zresztą jeden z największych sukcesów w dotychczasowej karierze, bo większość z nich nie miała jeszcze okazji, by regularnie rywalizować poza kontynentem. Pro Liga będzie więc ważnym sprawdzianem, który pokaże na co konkretnie stać Santiago „Daveysa” Galvisa i spółkę.

Jesteśmy dumni, bo organizacja taka, jak Infinity, postanowiła zwrócić na nas uwagę – przyznał trener drużyny, Aldair „alone” Torres. – Bycie częścią tej formacji pomoże nam pracować jeszcze ciężej, dzięki czemu będziemy mogli dać z siebie wszystko podczas nadchodzących imprez i to zarówno tych regionalnych, jak i międzynarodowych – dodał. Pierwszy mecz Infinity w EPL będzie mieć miejsce nad ranem 24 kwietnia, gdy to ekipa podejmie DETONĘ Gaming.

Nowy skład Infinity Esports prezentuje się następująco:

  • Javier „cruzN” Cruz
  • Andres „spamzzy1” Correa
  • Santiago „Daveys” Galvis
  • Camilo „points” Londoño
  • Mario „malbsMd” Samayoa
  •  Aldair „alone” Torres – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
x-kom team Goofy

AVANGAR pokonane! Jedna wygrana dzieli x-kom od ESEA MDL

Czyżbyśmy w kolejnym sezonie ESEA Mountain Dew League mieli okazję oglądać aż cztery rodzime formacje? Jest na to spora szansa, bo x-kom team jest na...