fot. Ultraliga

Czas rozstrzygnięć. Dzisiaj Rogue Esports Club powalczy o play-offy EU Masters

Wczorajszy wieczór z European Masters nie był szczególnie udany dla Polaków. Zarówno reprezentujący nasz kraj Rogue Esports Club, jak i grający w składzie mistrzów LGL Marcin „behave” Pawlak musieli uznać wyższość swoich rywali. To zmniejszyło szanse obu zespołów na awans, ale nie przekreśliło ich na dobre.

Z sukcesu mogą natomiast cieszyć się pogromcy REC, czyli gracze Fnatic Rising. Wygrywając wczorajsze spotkanie mistrzowie brytyjskich rozgrywek zapewnili sobie miejsce w play-offach. Również w obozie BIG mają powody do zadowolenia – zwycięstwo Ventus Esports nad Future Perfect WLG zagwarantowało podopiecznym niemieckiej organizacji awans do kolejnego etapu zmagań. Do tego wszystkiego rozstrzygnęła się sytuacja w grupie B – tam oprócz MAD Lions E.C. przepustkę do fazy pucharowej wywalczył sobie Team LDLC dzięki wczorajszej wygranej z Defusekids.

Tak wyglądają wyniki wszystkich wczorajszych meczów:

Środa, 17 kwietnia
18:00 Fnatic Rising 1:0 Rogue Esports Club Bo1
19:00 AS Trenčín eSports 0:1 Misfits Misfits Premier Bo1
20:00 Ventus Esports 1:0 Future Perfect WLG Bo1
21:00 Defusekids 0:1 Team LDLC Bo1
22:00 Campus Party Sparks 0:1 SK Gaming Prime Bo1
23:00 For The Win Esports 0:1 Splyce Vipers Bo1

Dzisiaj poznamy los przynajmniej jednej drużyny z naszymi rodakami w składzie. Mowa tu o Rogue Esports Club, dla którego mecz z Misfits Premier będzie o być albo nie być w EU Masters. Wygrany awansuje do fazy pucharowej, zaś przegrany pożegna się z turniejem w tym miejscu. W znacznie trudniejszej sytuacji jest Future Perfect WLG. Zespół behave’a nie dość, że rozegrał już wszystkie planowane mecze podczas fazy grupowej i jego los jest teraz zależny od dyspozycji BIG, to w najlepszym możliwym scenariuszu będzie walczył o awans przez mecze dogrywkowe, gdzie spośród trzech formacji awansuje tylko jedna.

Harmonogram dzisiejszych spotkań prezentuje się następująco:

Czwartek, 18 kwietnia
18:00 Fnatic Rising vs AS Trenčín eSports Bo1
19:00 SK Gaming Prime vs For The Win Esports Bo1
20:00 Random 5 vs BIG Bo1
21:00 MAD Lions E.C. vs eNsure Bo1
22:00 Misfits Premier Misfits vs Rogue Esports Club Bo1
23:00 Splyce Vipers vs Campus Party Sparks Bo1

Wszystkie mecze European Masters 2019 Spring możecie obejrzeć na kanałach Polsat Games. Transmisja będzie dostępna zarówno w telewizji, jak i internecie na Twitchu oraz YouTube. Więcej informacji dotyczących tej edycji EU Masters znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
kscerato

DreamHack Open Rio 2019 – najważniejsze informacje

DreamHack Open powraca – pierwszy przystanek tego popularnego cyklu rozegrany zostanie w słonecznym Rio De Janeiro, gdzie do walki o 100 tysięcy dolar...