fot. Ultraliga/Radosław Makuch

REC żegna się z EU Masters. Mistrzowie Ultraligi nie dają rady Misfits Premier

Dla obydwu formacji to starcie było meczem o wszystko. Triumfator miał awansować do play-offów European Masters Spring 2019, a przegrany odpaść z rozgrywek. Rogue Esports Club niestety nie sprostało zadaniu i przegrało po wyrównanym spotkaniu z Misfits Premier.

Rogue Esports Club 0:1 Misfits Premier

Pierwsza krew powędrowała na konto Pawła „Woolite’a” Pruskiego, który razem z Oskarem „Vanderem” Bogdanem fantastycznie obronili się przed atakiem przeciwników i zabili przeciwnego leśnika. Polski marksman we wspaniały sposób powiększał swoją przewagę i kilka minut później miał na swoim koncie trzy unicestwienia. W dziesiątej minucie akademia Rogue legitymowała się dwoma tysiącami przewagi w złocie. Mimo to, Danny „Dan Dan” Le Comte całkowicie zdominował górną alejkę i zgarnął dwie wieże.

Gdy wydawało się, że po wyłapaniu przeciwników ekipa Woolite’a zgarnie Barona, zawodnicy Misfits zdołali zgarnąć inhibitor, a na dodatek obronili potwora. Chwilę potem to Królikom udało się pokonać Nashora i poprzez pchanie bocznych linii zniszczyć dwa inhibitory, a kilkanaście sekund później po wyłączeniu Emila „Larssena” Larssona przypieczętować zwycięstwo wykorzystując nieobecność rywali w bazie.

Wszystkie mecze European Masters 2019 Spring możecie obejrzeć na kanałach Polsat Games. Transmisja będzie dostępna zarówno w telewizji, jak i internecie na Twitchu oraz YouTube. Więcej informacji dotyczących tej edycji EU Masters znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowa mapa w Overwatch – powitajcie Hawanę

Mamy dopiero kwiecień, a tymczasem dziś Blizzard zaprezentował nam drugą już w tym roku mapę przygotowaną z myślą o Overwatchu. Mowa tutaj o Hawanie,...

>