STS
fot. ESL/Adam Łakomy

DreamHack Open zawitał do Rio, pierwszy mecz już o 18:00

Już o godzinie 18:00 rusza pierwszy w tym roku turniej z serii DreamHack Open. Impreza odbędzie się w Rio de Janeiro i będzie szansą, by zobaczyć w akcji aż pięciu przedstawicieli brazylijskiej sceny. Gospodarze mają więc sporą szansę na triumf, chociaż szyki spróbują im popsuć formacje z Europy oraz Ameryki Północnej. Zawody zainauguruje mecz AVANGAR, […]

Już o godzinie 18:00 rusza pierwszy w tym roku turniej z serii DreamHack Open. Impreza odbędzie się w Rio de Janeiro i będzie szansą, by zobaczyć w akcji aż pięciu przedstawicieli brazylijskiej sceny. Gospodarze mają więc sporą szansę na triumf, chociaż szyki spróbują im popsuć formacje z Europy oraz Ameryki Północnej.

Zawody zainauguruje mecz AVANGAR, które od czasu zakończenia Intel Extreme Masters Katowice 2019 dokonało jednej zmiany w swoim składzie i dziś zadebiutuje lanowo z pozyskanym niedawno Sanjarem „SANJIM” Kulievem. Pierwszą przeszkodą na drodze wschodnioeuropejskiej formacji będzie eUnited, gdzie naprawdę mamy do czynienia ze sporych rozmiarów placem budowy – tam bowiem dwa miesiące temu pojawili się aż trzej nowi gracze! Tak czy inaczej, to dopiero początek emocji, bo później do gry wejdą również m.in. FURIA Esports czy też Redemption POA. Ci ostatni na dwa dni przed startem imprezy zastąpili Polaków z AGO Esports i są wielką niewiadomą.

Dzisiejszy harmonogram prezentuje się następująco:

19 kwietnia
18:00 AVANGAR vs eUnited BO1
19:30 Valiance & Co vs W7M Gaming BO1
21:00 FURIA Esports vs INTZ eSports BO1
22:30 Redemption POA vs Sharks Esports BO1
20 kwietnia
00:00 mecz wygranych grupy A BO1
01:30 mecz wygranych grupy B BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat DreamHack Open Rio 2019 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

devils.one pewne udziału w kolejnym sezonie EPL! Organizatorzy ujawnili zasady baraży

Wiele osób zastanawiało się, jak wyglądać będzie kwestia walki o utrzymanie w ESL Pro League w jej nowym formacie. W końcu z odpowiedzią na to pytanie...