fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Dawidsonek i Syrpy poza ACTINA PACT

Karuzela transferowa na polskiej scenie League of Legends nie zwalnia tempa. Dzisiaj zmiany ogłosił ACTINA PACT, który pożegnał się z dwoma zawodnikami walczącymi jeszcze kilka tygodni temu o mistrzostwo pierwszego sezonu Ultraligi. Szeregi formacji opuścili Dawid „Dawidsonek” Trojanowski i Kamil „Syrpy” Pękacki.

Obaj reprezentowali barwy zespołu nim ten jeszcze dołączył pod skrzydła PACT i nosił nazwę Ravioli Ravioli. Razem z Hubertem „Grickiem” Brodowskim, Mateuszem „vvarionem” Pieńkoszem oraz Wojciechem „Lewusem” Strykowskim wywalczyli sobie udział w play-offach siedemnastego sezonu ESL Mistrzostw Polski oraz trzeciej edycji Polskiej Ligi Esportowej, gdzie odpadli odpowiednio w pierwszej i drugiej rundzie. Podobny los czekał ich w Ultralidze, gdzie już jako ACTINA PACT pożegnali się z szansami na mistrzostwo po porażce 0:3 z PRIDE.

Na chwilę obecną nie wiadomo, jaka przyszłość czeka pozostałych zawodników. Ponad dwa tygodnie temu cały skłąd LoL-a został przeniesiony na ławkę rezerwowych i otrzymał pozwolenie na poszukiwanie nowych drużyn. Jednak zarówno Syrpy, jak i Dawidsonek znaleźli już formacje na najbliższe turnieje. 20-letni wspierający wspomógł Katastrofę Awionetki podczas kwalifikacji do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019, a w najbliższym czasie zagra pod banderą Fluffy Tail w Polish Open 2019. Natomiast Trojanowski zasilił barwy Indictive, z którym wywalczył sobie miejsce w ESL MP.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EA Sports znowu nakłada kary, wśród zawieszonych Riptorek

EA Sports po raz kolejny poinformowało o nałożeniu zawieszeń na kilku zawodników rywalizujących w grze FIFA. I niestety ponownie na liście ukaranych z...

>