fot. ESL/RavPhotography

MAD Lions i Misfits Premier w półfinałach EU Masters

Pierwsze ćwierćfinały European Masters 2019 Spring za nami. MAD Lions oraz Misfits Premier okazały się lepszymi drużynami w swoich spotkaniach i to one zapewniły sobie miejsce w kolejnej fazie rozgrywek. Dużym rozczarowaniem jest dyspozycja Splyce Vipers, które po triumfie w LVP SuperLiga Orange było stawiane w roli faworyta turnieju.

Pierwsze starcie było niesamowicie emocjonującym widowiskiem. Misfits Premier lepiej rozpoczęło serię i zdołało wygrać pierwszą rozgrywkę. Zawodnicy BIG nie zamierzali się jednak poddać i bez większych problemów poradzili sobie z rywalami w starciu numer dwa. Trzeci pojedynek miał rozstrzygnąć sprawę awansu do półfinału European Masters 2019 Spring. Żadna z formacji nie uzyskała znaczącej przewagi na samym początku tej potyczki. Dopiero walki przy Nashorze zadecydowały o tym, że to akademia Misfits przejęła kontrolę nad mapą i chwilę później zakończyła całą serię.

W drugim ćwierćfinałowym spotkaniu zmierzyły się ze sobą dwie formacje reprezentujące hiszpańską LVP SuperLiga Orange. Gracze MAD Lions zdominowali swoich rywali już we wczesnym etapie rozgrywki i do otwarcia rezultatu w serii potrzebowali tylko 24 minut. Drugie starcie okazało się już znacznie mniej jednostronne. Obie drużyny szły łeb w łeb przez ponad 40 minut, jednak w walkach drużynowych po raz kolejny Lwy poradziły sobie lepiej i zagwarantowały sobie miejsce w czołowej czwórce.

Oto wyniki dzisiejszych meczów:

Sobota, 20 kwietnia
18:00 BIG 1:2 Misfits Premier Bo3
21:00 MAD Lions E.C. 2:0 Splyce Vipers Bo3

Jutro czekają nas dwa kolejne mecze w ramach European Masters 2019 Spring. O awans na finały lanowe powalczą czterej ostatni półfinaliści, wśród których są między innymi akademie Fnatic oraz SK Gaming. Harmonogram jutrzejszych zmagań, wyniki wszystkich dotychczas rozegranych spotkań oraz inne informacje dotyczące trwającej edycji EU Masters znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzecie otwarte eliminacje do Esportal Global Cup rozstrzygnięte, awans m.in. Pompa Teamu Black

Za nami trzecie polskie otwarte eliminacje do Esportal Global Cup. Tym razem awans do kolejnej części zawodów wywalczyły sobie aż dwie drużyny – Pompa...