STS
fot. StarLadder

Zapowiedziano czwartą edycję cs_summit, wśród uczestników ENCE i Liquid

Pięć miesięcy po zakończeniu trzeciej edycji cs_summit dowiedzieliśmy się, że zorganizowana zostanie edycja czwarta. Ta odbędzie się już pod koniec maja, zaś udział w niej weźmie w sumie sześć ekip, które otrzymały już bezpośrednie zaproszenia. Właśnie, sześć. Dotychczas Beyond The Summit angażowało o dwie drużyny więcej, co wskazywałoby na to, że stosowany wcześniej format z […]

Pięć miesięcy po zakończeniu trzeciej edycji cs_summit dowiedzieliśmy się, że zorganizowana zostanie edycja czwarta. Ta odbędzie się już pod koniec maja, zaś udział w niej weźmie w sumie sześć ekip, które otrzymały już bezpośrednie zaproszenia.

Właśnie, sześć. Dotychczas Beyond The Summit angażowało o dwie drużyny więcej, co wskazywałoby na to, że stosowany wcześniej format z drabinką podwójnej eliminacji zostanie zmodyfikowany. Tak czy inaczej, organizatorzy zadbali o to, by poziom zmagań był wysoki, gdyż z sześciu uczestników zawodów aż pięciu brało udział w Intel Extreme Masters Katowice 2019. Nie mogło oczywiście zabraknąć Teamu Liquid oraz ENCE, czyli dwóch formacji z czołowej piątki rankingu HLTV.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

ENCE Ghost Gaming Team Liquid
NRG Esports Renegades Team Vitality

cs_summit 4 odbędzie się między 23 a 26 maja w Los Angeles. Łączna pula nagród imprezy wyniesie 150 tysięcy dolarów, czyli dokładnie tyle samo, co w poprzednich trzech edycjach.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO lepsze od Chaos. Polacy w play-offach LOOT.BET/CS Season 2

A jednak będziemy mieć polskiego przedstawiciela w play-offach LOOT.BET/CS Season 2. Wszystko dlatego, że AGO Esports w wielkanocny poniedziałek ograł...