fot. Meulemans Benjamin/@benmlns

Virtus.pro rozpoczyna bootcamp na stadionie GKS-u Tychy

Za nowym składem Virtus.pro pierwsze miesiące zmagań. Ekipa zdążyła już wziąć udział m.in. w ESEA Mountain Dew League, a także zaliczyła lanowy debiut podczas Charleroi Esports 2019. Teraz jednak przed nią kilka dni spokoju, nic więc dziwnego, że rodzima piątka postanowiła wykorzystać ją na wspólne treningi na bootcampie.

Ten rozpoczął się dziś na stadionie Górniczego Klubu Sportowego Tychy i potrwa przez kilka najbliższych dni. Dla Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego i spółki będzie to kolejne zgrupowanie, którego celem jest poprawa gry, a co za tym idzie także i osiąganych wyników. Warto też zaznaczyć, że Virtusi nie będą mieli wcale tak dużo czasu, bo już niedługo zaczną walkę w kolejnym sezonie ESEA MDL, a także w ESL Mistrzostwach Polski.

Virtus.pro to kolejna drużyna CS:GO, która na miejsce swojego bootcampu wybrała właśnie obiekty należące do GKS-u Tychy. Na początku tego roku korzystały z nich już brazylijskie MIBR czy też przygotowujący się do gry na Minorze Team One, w przeszłości natomiast trenowali tam również reprezentanci tomorrow.gg.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MIBR otrzymał zaproszenie na ESL One Cologne 2019

Poznaliśmy szóstą ekipę, która na początku lipca pojawi się za naszą zachodnią granicą, by rywalizować w ramach ESL One Cologne 2019. Podczas tegorocz...