fot. DreamHack/Adela Sznajder

Niedawno x-kom, teraz IEM Sydney – NeiL_M nowym trenerem Grayhound

Zaledwie miesiąc wystarczył Neilowi „NeiLowi_M” Murphy’emu, by znaleźć nowego pracodawcę. Irlandczyk, który do niedawna związany był z x-kom teamem, został na okres testowy szkoleniowcem Grayhound Gaming i z ekipą tą pojawi się na nadchodzącym Intel Extreme Masters Sydney 2019.

Murphy duży rozgłos zdobył dzięki pracy wykonanej w The Imperial. To właśnie on doprowadził ten zespół do triumfu w Copenhagen Games 2018 oraz DreamHack Open Summer 2018 i z uwagi na te sukcesy w marcu tego roku trafił do x-komu, który zamierzał przy wsparciu zagranicznego trenera wskoczyć na międzynarodowy poziom. Plany były spore, ale niewiele z nich wyszło, bo NeiL_M rozstał się z rodzimą formacją zaledwie po siedemnastu dniach. Teraz wiemy już, że kolejnym wyzwaniem w jego karierze będzie Grayhound, które przygotowuje się do udziału w rozgrywanym w ojczyźnie IEM-ie.

W ten weekend udam się na IEM Sydney wraz z Grayhound – ogłosił irlandzki trener. – Będzie to okres próbny, podczas którego sprawdzimy czy to wszystko pasuje obu stronom zarówno pod względem rzeczy wewnątrz gry, jak i z uwagi na różnice w strefach czasowych. Miałem okazję już z nimi trenować i chłopaki byli bardzo gościnni. Pomogę im głównie pod względem mentalnym , a także wymieszam nieco ich styl z zagrywkami znanymi z Europy – dodał.

W tej sytuacji skład Grayhound Gaming podczas IEM Sydney 2019 będzie prezentować się następująco:

  • Erdenetsogt „erkaSt” Gantulga
  • Christopher dexter” Nong
  • Ollie „DickStacy” Tierney
  • Liam „malta” Schembri
  • Simon „Sico” Williams
  • Neil „NeiL_M” Murphy – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polska Liga Esportowa prezentuje nowy format rozgrywek

Wielu obserwatorów polskiego Counter-Strike'a zastanawiało się, jak wyglądać będzie kolejny sezon Polskiej Ligi Esportowej. Format tych rozgrywki od d...

>