STS
fot. Riot Games

Tarcza, leczenie i… przytulaski – poznajcie Yuumi, magiczną kotkę

Trzeba przyznać, że Riot Games nas rozpieszcza. Dziś rano opublikowany został krótki wstęp do zapowiedzi nowej, długo wyczekiwanej postaci – Yuumi. Z kolei po kilku kolejnych godzinach pojawił się pełnoprawny trailer prezentujący nam nową bohaterkę, która znacząco wyróżnia się na tle istniejących już bohaterów swoim łagodnym i przyjaznym usposobieniem. Co istotne, zamieszczony materiał potwierdził, że […]

Trzeba przyznać, że Riot Games nas rozpieszcza. Dziś rano opublikowany został krótki wstęp do zapowiedzi nowej, długo wyczekiwanej postaci – Yuumi. Z kolei po kilku kolejnych godzinach pojawił się pełnoprawny trailer prezentujący nam nową bohaterkę, która znacząco wyróżnia się na tle istniejących już bohaterów swoim łagodnym i przyjaznym usposobieniem.

Co istotne, zamieszczony materiał potwierdził, że Yuumi będzie postacią wspierającą z bardzo interesującymi umiejętnościami. Najciekawszą z zaprezentowanych na filmie mechanik jest oczywiście możliwość wskoczenia na plecy dowolnego sojusznika, przez co nasza kotka może go wzmacniać, osłaniać tarczą, a także leczyć. Dodatkowo w czasie pobytu na plecach sojusznika Yuumi wciąż może używać własnych ofensywnych umiejętności.

Według informacji portalu Dotesports, Yuumi zadebiutuje na serwerze testowym PBE już 30 kwietnia. Z kolei na oficjalne serwery trafi nieco ponad dwa tygodnie później, 14 maja. Więcej szczegółów o nowej postaci przeczytacie w naszym poprzednim artykule.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO żegna się z LOOT.BET/CS Season 2. Furlan i spółka ulegają Nemidze

To koniec przygody AGO Esports z drugim sezonem LOOT.BET/CS. Grzegorz "SZPERO" Dziamałek i spółka ponieśli dość niespodziewanie klęskę w walce z Nemig...