fot. StarLadder

Johnta odchodzi z TYLOO

Tylko cztery miesiące trwała współpraca Ivana „Johnty” Shevcova z TYLOO. Chińska organizacja ogłosiła dziś bowiem rozstanie z ukraińskim szkoleniowcem, który poprowadził azjatycki zespół na dwóch turniejach lanowych.

Były trener HellRaisers wzmocnił drużynę z Azji na początku stycznia, a jego głównym zadaniem bez wątpienia było przygotowanie swoich podopiecznych do występu na Intel Extreme Masters Katowice 2019. W stolicy Górnego Śląska TYLOO nie było jednak w stanie powtórzyć swojego sukcesu z Londynu, gdzie uplasowało się w czołowej szesnastce, i nie zdołało zapewnić sobie awansu na kolejnego Majora. Prowadzony przez Johntę skład zawiódł także w eliminacjach do IEM Sydney 2019, w których uznał wyższość ViCi Gaming. TYLOO nie pokazało swojego lepszego oblicza również podczas StarSeries i-League Season 7, a jedyny dobry rezultat zanotowało w wygranych kwalifikacjach do DreamHack Masters Dallas 2019.

W oświadczeniu opublikowanym na jednym z portali społecznościowych TYLOO tak skomentowało roszadę w swym składzie:

Dziś ogłaszamy, iż Ivan „Johnta” Shevcov zdecydował się ustąpić z pozycji szkoleniowca naszej ekipy. Podczas czasu spędzonego z nami Johnta wniósł strukturę oraz nowe podejścia do gry, które pomogły nowo powstałemu składowi rozwinąć się w niesamowitym tempie. Zdecydowaliśmy się jednakże rozstać, gdyż nie byliśmy w stanie uzgodnić naszych wizji co do przyszłości zespołu. Dziękujemy Ci, Johnta, za wysiłek, który włożyłeś w ostatnich miesiącach, by pomóc drużynie w każdym aspekcie gry i życzymy Ci powodzenia w kolejnych przedsięwzięciach.

W związku z powyższym tak obecnie wygląda skład TYLOO:

  • HaoWen „somebody” Xu
  • Hansel „BnTeT” Ferdinand
  • Kevin „xccurate” Susanto
  • YuanZhang „AttackeR” Sheng
  • YuLun „Summer” Cai
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO

Wisła Płock i ekipa TOAO zagrają w zamkniętych eliminacjach do Esportal Global Cup

Połowa otwartych eliminacji do Esportal Global Cup już za nami. W szóstej turze tych internetowych rozgrywek najlepsze okazały się Wisła Płock oraz Kl...