STS
fot. Astralis

Premier Danii odwiedził graczy Astralis i zagrał z nimi w CS:GO

Astralis to bez wątpienia jedna, o ile nie najlepsza drużyna w historii profesjonalnej sceny CS:GO. Duński super team przez ostatnie trzy lata zgromadził na całym świecie olbrzymią rzeszę fanów. Ogromną popularnością i respektem zespół Dannyego „zonica” Sørensena cieszy się także w swojej ojczyźnie, gdzie poczynania tej drużyny śledzą najważniejsze osoby w państwie. We wtorek w […]

Astralis to bez wątpienia jedna, o ile nie najlepsza drużyna w historii profesjonalnej sceny CS:GO. Duński super team przez ostatnie trzy lata zgromadził na całym świecie olbrzymią rzeszę fanów. Ogromną popularnością i respektem zespół Dannyego „zonica” Sørensena cieszy się także w swojej ojczyźnie, gdzie poczynania tej drużyny śledzą najważniejsze osoby w państwie.

We wtorek w odwiedziny do zawodników Astralis postanowił wybrać się sam Premier Królestwa Danii, Lars Løkke Rasmussen. Od razu zaznaczamy, że nie była to „gospodarska wizyta”, która skończyła się na poklepaniu po plecach, kilku miłych słowach i wspólnym zdjęciu. Było zupełnie inaczej, a to dlatego, że Rasmussen to wielki zwolennik esportu, a w szczególności wierny kibic Astralis. O tym przekonać mogliśmy się chociażby przy okazji BLAST Pro Series Copenhagen, gdzie wygłosił specjalne motywacyjne przemówienie.

W czasie pobytu w budynku RFRSH Entertainment, czyli firmy będącej głównym udziałowcem Astralis i Origen, szef rządu Danii nie tylko złożył gratulacje za ostatnie zwycięstwa przy okazji IEM Katowice czy BLAST Pro Series: São Paulo, ale także odbył z zawodnikami szereg rozmów o przyszłości esportu. Nie zabrakło także zapewnień, że rząd aktywnie pracuje nad dalszym rozwojem i promocją esportu w Danii. Oczywiście zwieńczeniem całej wizyty było odbycie wspólnej gry w CS:GO razem z zawodnikami drużyny.

Poniżej prezentujemy materiał z tego wyjątkowego wydarzenia:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Xayah_Rakan

Patch 9.9 już na serwerach. Jakie zmiany przyniósł?

Minionego wieczoru na publicznych serwerach League of Legends pojawiła się długo wyczekiwana aktualizacja 9.9. Jak stwierdzili sami przedstawiciele Ri...