fot. 99Damage/Danny "DasiN" Singer

VP potwierdza odejście byaliego. OKOLICIOUZ stand-inem w najbliższych turniejach

Choć Paweł „byali” Bieliński w zasadzie już wczoraj ogłosił, iż zgodnie z naszymi poniedziałkowymi doniesieniami ponownie zakończył współpracę z Virtus.pro, to rosyjska organizacja dopiero dziś wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła tę informację. W najbliższych tygodniach miejsce 25-latka w składzie zajmować będzie Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty.

Po grudniowym powrocie do wyjściowego składu Virtus.pro Bieliński wziął udział tylko w jednym turnieju lanowym – mowa o Charleroi Esports 2019, które nasi rodacy zakończyli na ostatniej lokacie. Nadwiślańska piątka nie radziła sobie zbyt dobrze także we wszelakich rozgrywkach internetowych, a kwietniowy transfer Arka „Vegiego” Nawojskiego nie okazał się lekiem na ogromne problemy trapiące rodzimą formację.

Decyzję o drugiej w przeciągu miesiąca roszadzie personalnej krótko skomentował Roman Dvoryankin, główny menedżer Virtus.pro: – Zdecydowaliśmy się rozstać z byalim ze względu na rozbieżną perspektywę wizji zespołu, zarówno w grze jak i poza nią. Paweł jest utalentowanym zawodnikiem i życzę mu wszystkiego dobrego. Jestem optymistyczny co do OKOLICIOUZA na naszym pokładzie. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracować – wyjaśnił Rosjanin.

Przypomnijmy, iż będący dotąd członkiem głównego składu EURONICS Gaming Głowaty wspomógł już Virtus.pro podczas pojedynków w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019 oraz Winners League, kiedy jego zespół podzielił się punktami z Izako Boars, a także wygrał z ex-TDR Gaming. W najbliższym czasie podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego zainaugurują natomiast zmagania w ramach ESEA Mountain Dew League Season 31, a także powalczą o awans do play-offów Kalashnikov Cup Season 2.

Wobec powyższych informacji skład Virtus.pro obecnie wygląda następująco:

  • Michał „MICHU” Müller
  • Michał „snatchie” Rudzki
  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty – zmiennik
  • Jakub „kuben” Gurczyński – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FalleN udziałowcem spółki będącej właścicielem m.in. MIBR i Immortals

Jak widać, niektórzy gracze nie myślą o zarabianiu pieniędzy jedynie poprzez granie. Przykładem takiego zawodnika może być Gabriel "FalleN" Toledo, kt...