STS
fot. ESL/Adela Sznajder

MIBR z zaproszeniem na BLAST Pro Series Los Angeles 2019

Choć BLAST Pro Series w Los Angeles wystartuje dopiero za ponad dwa miesiące, to organizatorzy imprezy nie próżnują z przekazywaniem światu informacji na temat kolejnych jej uczestników. Do wcześniej ogłoszonego Teamu Liquid oraz FaZe Clanu dołączyli bowiem Brazylijczycy występujący pod szyldem MIBR-u. Dla południowoamerykańskiej drużyny będzie to trzeci występ na turnieju rangi BLAST Pro Series […]

Choć BLAST Pro Series w Los Angeles wystartuje dopiero za ponad dwa miesiące, to organizatorzy imprezy nie próżnują z przekazywaniem światu informacji na temat kolejnych jej uczestników. Do wcześniej ogłoszonego Teamu Liquid oraz FaZe Clanu dołączyli bowiem Brazylijczycy występujący pod szyldem MIBR-u.

Dla południowoamerykańskiej drużyny będzie to trzeci występ na turnieju rangi BLAST Pro Series w tym roku. Przed własną publicznością w São Paulo zawodnicy MIBR-u kompletnie nie sprostali oczekiwaniom, nie wygrywając wówczas ani jednego z pięciu spotkań. Dużo lepiej poszło im za to w Miami, gdzie uplasowali się na trzeciej lokacie. W ostatnim czasie Gabriel „FalleN” Toledo i jego koledzy rywalizowali również podczas Intel Extreme Masters w Sydney, gdzie dotarli aż do półfinału zawodów. Na tym etapie rozgrywek musieli oni uznać wyższość późniejszego triumfatora turnieju, Team Liquid. W ubiegłym miesiącu latynoska formacja zapewniła sobie także miejsce w drugiej fazie grupowej 9. sezonu ESL Pro League.

BLAST Pro Series Los Angeles 2019 odbędzie się 12 i 13 lipca w Galen Center. W puli nagród wydarzenia tradycyjnie znajdzie się ćwierć miliona dolarów, o które powalczy sześć ekip. Przypomnijmy, iż impreza będzie częścią premierowego sezonu BLAST Pro Series, o którym więcej przeczytać możecie tutaj. Wcześniej, bo już 10 maja, cykl zagości natomiast w Madrycie.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NEO znów wspomaga Codewise Unicorns w Alienware Game Arena

Tyle co rozpoczął się nowy tydzień, a tu już spadła na nas kolejna bardzo interesująca wiadomość. Po raz kolejny swoich sił w barwach Codewise Unicorn...