fot. ESL/Helena Kristiansson

Cloud9 kolejnym uczestnikiem BLAST Pro Series Los Angeles

W ostatnich dniach poznaliśmy nazwy trzech drużyn, które wezmą udział w BLAST Pro Series Los Angeles 2019. Dzisiaj organizatorzy zawodów obwieścili światu, że kolejną zaproszoną ekipą zostało Cloud9.

Po nieudanym występie na Intel Extreme Masters w Katowicach skład C9 uległ gruntownej przebudowie, wszak pożegnało się z nim aż trzech zawodników. Do kadry Chmurek powrócił borykający się wcześniej z problemami zdrowotnymi Maikil „Golden” Selim, który zajął miejsce swojego rodaka, Robina „flushy” Rönnquista. Do Cloud9 zawitali także Daniel „vice” Kim oraz René „cajunb” Borg. Wskutek licznych roszad personalnych pod znakiem zapytania stanęła obecność formacji na kolejnym Majorze w Berlinie. Do tej pory odmieniona piątka tylko dwukrotnie pojawiła się na zawodach offline, a miało to miejsce podczas BLAST Pro Series w Miami oraz fazy grupowej 9. sezonu ESL Pro League. Zdecydowanie lepiej zespołowi poszło w Burbank, bowiem zdołał on wygrać dwa z trzech spotkań, lecz ostatecznie wystarczyło to tylko na trzecie miejsce w grupie.

Lista uczestników BLAST Pro Series Los Angeles obecnie prezentuje się następująco:

Cloud9 FaZe Clan MIBR Team Liquid

BLAST Pro Series Los Angeles 2019 odbędzie się 12 i 13 lipca w Galen Center. W puli nagród wydarzenia tradycyjnie znajdzie się ćwierć miliona dolarów, o które powalczy sześć ekip. Przypomnijmy, iż impreza będzie częścią premierowego sezonu BLAST Pro Series, o którym więcej przeczytać możecie tutaj. Wcześniej, bo już w ten weekend, cykl zagości natomiast w Madrycie.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FrenchFrogs pokonuje Virtus.pro, play-offy Kalashnikov Cup jeszcze nie dla Polaków

Virtus.pro doznało pierwszej porażki w Kalashnikov Cup Season 2. Piątka Polaków we wtorkowe popołudnie musiała uznać wyższość francuskiego FrenchFrogs...

>